تفاهم نامه جهاددانشگاهی یزد و فرمانداری اشکذر

no-thumbs

فرمانداری شهرستان اشکذر به منظور همکاری‌های متقابل و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و خدماتی جهاددانشگاهی با محوریت مرکز رشد گیاهان دارویی، تفاهم‌نامه‌ای با سازمان جهاددانشگاهی استان یزد امضاء کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز، این تفاهم‌نامه که به امضای "محمدعلی شاه حسینی" فرماندار اشکذر و "مهدی باصولی" رییس سازمان جهاددانشگاهی استان یزد رسیده، در شش ماده و دو نسخه تنظیم شده است.

راه‌اندازی مرکز تحقیقات و خدمات تخصصی کشاورزی، راه‌اندازی مرکز رشد جهاددانشگاهی، همکاری در زمینه انجام تحقیقات توسعه‌ای و کاربردی براساس سند توسعه شهرستان، انجام طرح‎‎های تحقیقاتی و ارائه خدمات آموزشی و سیمینارهای تخصصی و غیره از جمله تعهدات جهاددانشگاهی استان بر اساس این تفاهم‌نامه است.

فرمانداری اشکذر نیز متعهد شده است که ضمن همکاری در انجام ماموریت‌های جهاددانشگاهی برای اجرای سیاست‌های آموزشی و پژوهشی همسو با نیازهای شهرستان، در تامین زیرساخت‌های لازم مورد نیاز جهت انجام طرح‌های پژوهشی ارائه خدمات تخصصی در شهرستان مانند زمین برای ساخت گلخانه تحقیقاتی گیاهان دارویی و غیره، تامین اعتبارات لازم برای راه‌اندازی مرکز تحقیقات و خدمات تخصصی کشاورزی و مرکز رشد جهاددانشگاهی و اطلاعرسانی در مورد استفاده از خدمات ارائه شده از سوی جهاد اقدام کند.
 

بخش نظردهی بسته شده است..