۱۴ طرح در اشکذر به بهره برداری می رسد

no-thumbs

فرماندار اشکذر گفت : به مناسبت هفته دولت 14 طرح در بخش های مختلف با 40 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمدعلی شاه حسینی  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این طرح ها در بخش جهادکشاورزی، راه و شهرسازی، برق ، بنیاد مسکن، گاز، آب و فاضلاب روستایی، خدمات شهری و دهیاری ها است.

وی ادامه داد : گلخانه تولید سبزه و صیفی در مهدی آباد، پرورش مرغ گوشتی، بهسازی راه روستایی حسین آباد پور اکبری با اعتباری بیش از دومیلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، تامین روشنایی بلوار اتابک در بخش خضرآباد و برق رسانی به روستای گرماب و حسین آباد از جمله این طرح ها است.
فرماندار اشکذر خاطرنشان کرد : ساماندهی جاده کشت خوان خضرآباد، طرح هادی روستای اتابک، گازرسانی به شهرک صنعتی رستاق با اعتباری بیش از پنج میلیارد ریال، مخزن و تاسیسات جانبی آب و فاضلاب روستای کافی آباد، احداث پارک و فضای سبز روستاهای بخش مرکزی و فیروزآباد برخی دیگر از پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت است.
شاه حسینی آسفالت معابر اصلی و فرعی اشکذر در شهرک زرین شهر و فیروزآباد با اعتباری بیش از دومیلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و احداث پل مکانیزه مشارکت بخش خصوصی در جاده سنتو روبروی پارک اشکی با اعتباری بیش ازپنج میلیارد ریال از دیگر طرح های این هفته برشمرد.
این مسوول اضافه کرد : به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برنامه های دیگری از جمله دیدارهای مردمی، تشکیل جلسات مختلف با گروه ها و اصناف شهرستان برنامه ریزی شده و در طول هفته انجام خواهد شد.

 

بخش نظردهی بسته شده است..