استقبال از کاروان جاده ولایت در بافق

no-thumbs

کاروان جاده ولایت (شلمچه تا مشهد) مورد استقبال فرماندار ، مسئولان و مردم ولایی شهرستان بافق قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمراسم استقبال از کاروان فرهنگی ورزشی جاده ولایت ( شلمچه تا مشهد) با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه ، فرماندار ، مسئولان ، اعضای کاروان پیاده امام رضا (ع) و مردم ولایی شهرستان بافق انجام شد.

فرماندار بافق در جمع کاروان "دوندگان جاده ولایت" برای دوندگان مسیر شلمچه تا مشهد، آرزوی سلامتی کرد و خطاب به آنها، اظهار داشت: شما عزیزان رسم دیرینه زیارت پیاده امام رضا(ع) را زنده می‌کنید و این کار ارزشمندی بوده که جنبه فرهنگی و اجتماعی دارد.

سید مهدی طلایی مقدم افزود: شهرستان بافق امروز مفتخر میزبان دلدادگان امام رئوف(ع) است که حامل پرچم سبز و مقدس رضوی هستند و شهر ما را با گام های خود متبرک نمودند.

گفتنی است دوندگان جاده ولایت در قالب ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی رضوی و سیزد همین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از مرز شلمچه حرکت خود را کرده و پس از طی ۲۰۰۰ کیلومتر و گذشتن از شهرهای شلمچه، خرمشهر، آبادان، اهواز، بهبهان ، دهدشت ، یاسوج ، اقلید ، دهشیر، یزد ، بافق ، طبس، نیشابور در روز میلاد امام رضا(ع) به مشهد مقدس خواهند رسید و پرچم رضوی را بر گنبد طلایی این امام همام نصب خواهند کرد.

بخش نظردهی بسته شده است..