همایش بزرگداشت امامزادگان در بافق

no-thumbs

رییس اداره اوقاف و امور خیریه بافق از برگزاری همایش استانی بزرگداشت امامزادگان همزمان با روز تکریم و بزرگداشت امامزادگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزحجت الاسلام "محمد علی کارگران" با بیان این که در دهه کرامت امسال، برنامه‌های متنوعی در امامزاده عبدالله  (ع) و بقاع متبرکه شهرستان بافق در حال برگزاری است، گفت: فردا پنجشنبه، همزمان با روز پنجم ذی القعده روز تکریم و بزرگداشت امامزادگان، همایش استانی بزرگداشت امامزادگان با محوریت آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم(ع) شهرستان بافق برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این همایش ها را آشنایی با فرهنگ و سیره عملی زندگی امامزادگان بیان کرد و افزود: این همایش با حضور مسئولین استان یزد و شهرستان بافق و مردم ولایتمدار این شهرستان برگزار می‌شود.

رییس اوقاف و امور خیریه بافق اظهار کرد: این همایش با سخنرانی حجت الاسلام "فرشاد" و با حضور قاری بین‌المللی "حسن دانش" شامگاه پنجشنبه ۲۹ مردادماه سال جاری در آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) بافق برگزار می‌شود.

کارگران ادامه داد: این همایش با همت امام جمعه و فرماندار بافق، اداره اوقاف و امور خیریه ، مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده عبدالله (ع) ، شرکت سنگ آهن مرکزی و پایگاه مقاومت بسیج امامزاده عبدالله (ع) و نبی اکرم برگزار می‌شود.

 

بخش نظردهی بسته شده است..