تجلیل فرمانده انتظامی یزد از خبرنگاران صداوسیما

no-thumbs

سردار کاکاوند به همراه جمعی از مسئولان نیروی انتظامی بمناسبت روز خبرنگار با حضور در صداوسیمای مرکز یزد از خبرنگاران این مرکز تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز در جلسه ای که صبح امروز با حضور احمد پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد ، جمعی از مدیران این مرکز و همچنین فرمانده انتظامی استان یزد و مسئولان نیروی انتظامی استان یزد برگزار شد ،‌ سردار کاکاوند از خبرنگاران و عوامل خبری صداوسیما با لوح سپاس از آنها تشکر و قدردانی کرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد در این نشست با اشاره به موفقیتهای نیروی انتظامی استان در حوزه های مختلف ماموریتی از تلاهای این نیرو قدردانی کرد.

احمدپهلوانیان در ادامه ماموران انتظامی را نگهبانان مرزهای امنیتی ،‌اعتقادی و فرهنگی جامعه دانست و گفت : خوشبختانه با تعامل دستگاههای ذیربط توانستیم برای نخستین بار در کشور شاهد پخش زنده ترافیک شهری با کیفیت بالا از شبکه تابان باشیم.

سردار کاکاوند فرمانده انتظامی استان هم با قدردانی از تلاشهای صداوسیما در انعکاس اخبار و ماموریتهای این نیرو گفت : صداوسیما در آگاه سازی ،‌اطلاع رسانی و همچنین فرهنگ سازی امنیت در جامعه نقش موثری دارد.

سردارکاکاوند همچین به همراه جمعی از مسئولان این نیرو از رژی پخش سیما بازدید و از نزدیک شاهد پخش زنده ترافیک شهری در خیابان های شهر یزد شد .

 

بخش نظردهی بسته شده است..