نقش موثر اکران فیلم‌های جشنواره رضوی یزد

no-thumbs

فرماندار تفت با اشاره به اکران فیلم‌های مستند و کوتاه دهمین دوره جشنواره فیلم رضوی در شهرستان تفت برای اولین بار، آن را گام مهمی برای توسعه و ارتقاء هنر سینما در تفت ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز "محمود زارع رشکوییه" با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی در یزد، آن را رویداد مهم فرهنگی در استان ارزیابی کرد و گفت: توسعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، شناسایی تولیدکنندگان آثار برتر فرهنگی و هنری و بهره‌گیری از هنر سینما در ترویج سیره رضوی از مهمترین اهدافی است که می‌تواند برگزاری این جشنواره به تحقق آن کمک شایانی کند.

وی با بیان این که شهرستان تفت شهرستانی فرهنگی و هنرپرور است، گفت: از سوی دیگر عشق و علاقه وافر و وصف ناشدنی مردم نجیب و متدین تفت به حضرت ثامن الائمه(ع) تا آنجاست که سالروز ورود مبارک حضرت امام رضا(ع) به این خطه، به روز تفت نامگذاری شده است.

فرماندار تفت اکران فیلم‌های جشنواره رضوی در تفت برای اولین بار را سرآغاز توسعه و تحولی برای هنرمندان عرصه سینمای تفت تلقی کرد و افزود: اکران فیلم‌های جشنواره رضوی در کنار بازگشایی مجدد سینما دیدار تفت در آینده نزدیک، از جمله اقدامات مهم و تاثیرگذاری است که هنر سینما در تفت را با تحولات مثبتی روبرو خواهد کرد.

فیلم‌های دهمین جشنواره ملی مستند و فیلم کوتاه رضوی یزد به صورت همزمان با مرکز استان در مجتمع فرهنگی هنری دیدار و پارک‌های عمومی شهر تفت و همچنین در شهر نیر، اکران می‌شود.

 

بخش نظردهی بسته شده است..