مسابقات توان افزایی تیم های امداد و نجات در یزد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: مسابقات توان افزایی تیم های امداد و نجات با حضور نه شهرستان در یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / سید جواد میرحسینی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد  اظهار کرد: مسابقات تخصصی امداد و نجات با هدف ارتقاء و بروز رسانی دانش علمی و عملی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر یزد با حضور امدادگران شهرستان های میبد ، مهریز ، اردکان، بافق ،ابرکوه ، تفت ، یزد ، خاتم و اشکذر  در استان برگزار شد.

سید جواد میرحسینی افزود: در این دوره از مسابقات که با حضور دو رده خانم ها و آقایان برگزار شد؛ شرکت کنندگان در رشته های جستجو و نجات در تصادفات جاده ای ، جستجو و نجات در آوار ، اسکان اضطراری با هم به رقابت پرداختند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تقدیر از امدادگران شرکت کننده در مسابقات از امدادگران و نجاتگران خواست که با تمرینات مداوم همیشه آمادگی لازم جهت حضور در حوادث غیرمترقبه را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: پس از اعلام نتایج افراد برتر هر رشته در قالب تیم امداد و نجات استان یزد پس از طی تمرینات تکمیلی به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

بخش نظردهی بسته شده است..