آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

no-thumbs

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینماها اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز به نقل از ایسنا «قندون جهیزیه» به عنوان تازه‌ترین فیلمی که وارد چرخه اکران شده است، رضایت پخش‌کنندگان خود را از میزان استقبال مخاطب به همراه دارد.


سعید خانی – مدیر پخش فیلم «قندون جهیزیه» – به خبرنگار ایسنا گفت: با وجود اینکه این فیلم تنها دو روز است اکران شده و مدتی زمان می‌برد تا بین خانواده‌ها به عنوان یک فیلم کمدی خانوادگی جا بیفتد، فروش آن را رضایت‌بخش ارزیابی می‌کنیم.

به گفته وی فیلم «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور که در هفته‌ی پیش‌رو اکران خود در شهرستان‌ها را شروع خواهد کرد، در روز اول اکران خود، چهارشنبه ۲۱ مرداد ماه در تهران با ۲۴ سالن، ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در روز دوم خود، پنجشنبه ۲۲ مردادماه، ۳۱ میلیون تومان فروش داشته است. در این فیلم صابر ابر و نگار جواهریان به ایفای نقش می‌پردازند.

امیر قطبی مدیرپخش «فیلمیران» هم فروش فیلم «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان را در آستانه‌ میلیاردی شدن عنوان کرد.

او گفت:‌ فیلم «دوران عاشقی» تا شب گذشته (۲۲ مرداد ماه) در تهران با ۲۶ سالن و پس از ۱۵ روز، ۶۸۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با ۳۵سالن، ۲۲۰ میلیون تومان فروش داشته است که در مجموع تا شب گذشته به فروش ۹۰۰ میلیون تومانی رسیده است.

وی افزود: این فیلم با بازی شهاب حسینی و لیلا حاتمی فقط در شب گذشته در تهران ۶۴ میلیون تومان فروش کرده است.

قطبی سپس فروش فیلم «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم را پس از ۸۰ روز اکران در تهران با ۲۶ سالن، چهار میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با ۳۰ سالن یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم که رضا عطاران و مهناز افشار در آن بازی می‌کنند، وارد هفته‌ی سیزدهم اکران خود می‌شود و در مجموع به فروش ۶ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان رسیده است.

نورالله خزاعی، مدیر پخش فیلم «گینس» هم درباره میزان فروش این فیلم به کارگردانی محسن تنابنده گفت: پس از ۶ هفته اکران در تهران با ۳۲ سالن، دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با ۵۳ سالن، سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته‌ایم. این فیلم با بازی رضا عطاران و محسن تنابنده در مجموع به فروش سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.

«مردن به وقت شهریور» به کارگردانی هاتف علیمردانی فیلم دیگر این روزهای سینما ایران وارد هفته‌ی سوم اکران خود می‌شود که به گفته‌ی داریوش بابائیان، مدیر پخش «شکوفا فیلم»، با ۱۶سالنی که این فیلم در تهران در اختیار دارد ۱۹۶میلیون تومان در پایتخت و ۶۵میلیون تومان هم در ۱۲ سینمای شهرستان‌ فروش کرده است.

فیلم «خداحافظی طولانی» به کارگردانی فرزاد موتمن هم که فیلمی عاشقانه است و در فضای کارگری و صنعتی روایت می‌شود، پس از چهار هفته اکران در تهران با هفت سالن، ۱۴۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با هشت سالن ۳۵ میلیون تومان فروش داشته است.

مختاری مدیر پخش «هدایت فیلم» همچنین از اضافه شدن احتمالی سالن‌های نمایش‌دهنده‌ی این فیلم که سیمرغ بهترین بازیگر مرد از سی‌وسومین جشنواره‌ی فیلم فجر را برای سعید آقاخانی به ارمغان آورد، در شهرستان‌ها خبر داد.

همچنین محرم براتی از دفتر «بامدادفیلم»، فروش «عصریخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی و با بازی مهتاب کرامتی، بهرام رادان و فرهاد اصلانی را در تهران با ۱۴سالن پس از شش هفته اکران یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان و در دیگر شهرها با ۲۵سالن ۵۳۰ میلیون تومان عنوان کرد.

به گفته او فروش کل این فیلم به یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان در کشور رسیده است.

خبرنگار ایسنا پیگیر تماس با پخش‌کننده فیلم‌ «پاداش» است.

بخش نظردهی بسته شده است..