داوران جشنواره مستند و فیلم کوتاه رضوی یزدمعرفی شدند

no-thumbs

سه روز مانده به آغاز دهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اسامی هیئت داوران جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزعلی غیاثی ندوشن با اشاره به اینکه تمامی اعضای هیئت داوران از هنرمندان و سینماگران محبوب و مطرح کشور هستند گفت: در بخش مستند خانم نرگس آبیار و آقایان فرهاد مهرانفر و محمد آفریده داوری آثار را بر عهده دارند. در بخش آثار داستانی نیز خانم مهتاب کرامتی و آقایان حمید نعمت الله و هومن بهمنش فیلم ها را داوری خواهند کرد. غیاثی ضمن اعلام اینکه جشنواره از ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه در یزد برگزار می شود از تمام هنردوستان، سینماگران و عموم مردم دعوت کرد تا در این جشنواره حضور داشته باشند.

علی غیاثی ندوشن با اشاره به اینکه تمامی اعضای هیئت داوران از هنرمندان و سینماگران محبوب و مطرح کشور هستند گفت: در بخش مستند خانم نرگس آبیار و آقایان فرهاد مهرانفر و محمد آفریده داوری آثار را بر عهده دارند. در بخش آثار داستانی نیز خانم مهتاب کرامتی و آقایان حمید نعمت الله و هومن بهمنش فیلم ها را داوری خواهند کرد. غیاثی ضمن اعلام اینکه جشنواره از ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه در یزد برگزار می شود از تمام هنردوستان، سینماگران و عموم مردم دعوت کرد تا در این جشنواره حضور داشته باشند.

ادامه در تارنمای خبری تحلیلی یزدنگاه: (http://yazdnegah.ir/culture/i/210)

بخش نظردهی بسته شده است..