خبرنگاران اردکان در برابر بیماری هپاتیت واکسینه شدند

no-thumbs

رییس جمعیت هلال احمر اردکان گفت : به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار و در راستای تجلیل از خدمات اصحاب خبر نسبت به واکسیناسیون رایگان تعدادی از خبرنگاران فعال اردکان اقدام کردیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزجواد کمال آبادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از ۳ مرحله ای بودن این واکسیناسیون خبر داد و افزود : بنابر برنامه ریزی روابط عمومی این سازمان در اردکان و با هدف پاسداشت خدمت رسانی فعالان عرصه خبر شهرستان این کمترین کاری بود که می شد انجام داد.

این مسوول اضافه کرد : با توجه به ۳ مرحله ای بودن واکسیناسیون هپاتیت، دو مرحله دیگر واکسیناسیون خبرنگاران در زمان مقرر انجام خواهد شد.
خبرنگاران حاضر همچنین ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع اداری هلال احمر اردکان از نزدیک در جریان فعالیت های بشردوستانه جمعیت قرار گرفتند .
اهالی خبر و رسانه در ادامه از روند برگزاری دوره آموزشی تخصصی حمایت روانی در حوادث ویژه امدادگران خواهر که در حال برگزاری بود دیدن کردند.
شهید محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف بود که سال ۱۳۷۷ در جریان کشتار دیپلمات های ایرانی در مزار شریف به شهادت رسید ، شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، ۱۷ مرداد ماه را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) افتخار دارد که شهدای دیگری نیز از جمله مسعود مشایخی، حسین فرهادی کوهپایه، علی نبی پور انگجی، سپهدار ساجدی، سیدمهدی میرافضلی، داریوش گودرزی کیا را طی دوران ۸ سال دفاع مقدس و سانحه هوایی تقدیم کرده است.

 

بخش نظردهی بسته شده است..