یزد مقام اول رقابت ورزش همگانی واحد قائم‌شهر را کسب کرد

no-thumbs

مسابقات تیمی پرتاب پنالتی بسکتبال در حاشیه برگزاری مسابقات هندبال پسران دسته دو دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قائم شهر برگزار و تیم یزد به عنوان برتر معرفی و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز مسابقات هندبال دسته دو پسران دانشگاه آزاد اسلامی با حضور هشت تیم از استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، همدان، خوزستان، کرمان در سالن شهدا مجتمع ورزشی واحد قائم‌شهر در حال برگزاری است.

کوروش علیزاده، مسئول اجرایی این مسابقات گفت: صبح امروز در حاشیه این مسابقات، مسابقات تیمی حرکات نمایشی پرتاب پنالتی بسکتبال با داوری رامین اسماعیلی برگزار شد که پنج تیم یزد، خوزستان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و همدان در این رقابت‌ها با حضور پنج نفر در این بخش شرکت کردند و هر بازیکن فرصت داشت تا در مدت زمان تعیین‌شده ۳ پرتاب پنالتی را انجام دهد. تیم یزد و آذربایجان شرقی در پرتاب پنالتی مساوی شدند و در نهایت با پرتاب تک به تک، تیم یزد با حضور سامان بینایی، حمیدرضا شاهدی، حامد دهستانی، یوسف مرشدی، علی دهقانی مقام اول را از آن خود کرد.

در پایان این مسابقه با حضور نماینده سازمان مرکزی، سرپرست فنی مسابقات، معاون دانشجویی واحد قائم‌شهر و مسئول اجرایی مسابقات جوایز نفرات تیم برتر این بخش اهدا شد.

هندبال دانشجویان

 

بخش نظردهی بسته شده است..