پیام فرماندار بهاباد به مناسبت روز خبرنگار

no-thumbs

رماندار بهاباد با صدور پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبر‌ به‌ ویژه خبرنگاران و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی شهرستان تبریک گفت. متن پیام «عباس اقبال» بدین شرح است:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷مرداد، روز خبرنگار و سالروز شهادت خبرنگار شجاع و آزاده، شهید محمود صارمی است که بیش از دو سال با حضور در افغانستان، فریاد مظلومیت مردم ستمدیده را به گوش جهانیان رساند و سرانجام در راه اطلاع رسانی و اثبات مظلومیت این مردم به شهادت رسید.

خبرنگاران، این قشر کم ادعا که همواره وظیفه سنگینی را به دوش می کشند؛ برای افزایش انگیزه مقاومت و ایجاد روحیه استکبار ستیزی در سرنگونی رژیم ستمشاهی و سال های دفاع مقدس، کمک های شایانی به کشور نمودند. 

امروز این طلایه داران جبهه آگاهی، با استفاده از نرم افزارهای نوین ارتباطات و اطلاع رسانی به موقع و شفاف از جنایات و نسل کشی مسلمانان و مظلومان در غزه، عراق، یمن و سوریه، چهره واقعی مدعیان حقوق بشر را به افکار عمومی جهان نشان خواهند داد تا رسالت خطیر خود را محقق نمایند.

در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، نقش خبرنگاران و رسانه ها در اطلاع رسانی خدمات دولت بسیار حائز اهمیت است؛ امروز دشمن سعی در تخریب دستاوردهای نظام دارد و خبرنگاران باید با قلم فرسایی در جنگ نرم، از عملکرد شفاف و افتخار آمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر القائات رسانه ای دشمن دفاع کنند و در این توفان تبلیغات زهرآگین جبهه استکبار نقش تاریخی خود را ایفا نمایند و در کوره امید مردم بدمند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران تبریک عرض نموده و برای فعالان این عرصه آرزوی سرافرازی و توفیق دارم.

امید است با یاری خداوند و همدلی و همزبانی با یکدیگر در پرتو منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید بتوانیم در پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی موفق باشیم. انشاا…

بخش نظردهی بسته شده است..