چهل سالگی جهاددانشگاهی

دست دوستی شهرداری و جهاددانشگاهی یزد برای حل مشکلات شهری

شهردار جهانشهر تاریخی یزد با اشاره به ورود جهاد دانشگاهی به مباحث تخصصی مانند موضعات شهری به عنوان یکی از مزیت‌های این نهاد، گفت: آموزش‌های فراتر از دانشگاه و کاربردی این نهاد باعث شده تا جهاددانشگاهی یزد به خوبی جایگاه خود در استان را بشناسد.

به گزارش یزدی نیوز«جمال الدین عزیزی» با اشاره به این که جهاددانشگاهی به عنوان یکی از مراکز علمی، دانشگاهی، فرهنگی و پژوهشی پس از انقلاب تاکنون همواره منشا خیر بوده است، اظهار کرد: آموزش‌ها و محور اصلی فعالیت‌های جهاددانشگاهی هواره باعث تمایز این نهاد از سایر نهادهای آموزشی در کشور بوده به طوری که جهاددانشگاهی علاوه بر وظیفه آموزش آکادمیک، به آموزش و پژوهش کاربردی و مورد نیاز جامعه نیز پرداخته است.

 
وی افزود: آموزش‌های فراتر از دانشگاه، کوتاه مدت و کاربردی این نهاد منجر شده است تا جهاددانشگاهی یزد به خوبی جایگاه خود را در نقشه علمی استان بشناسد.
 
شهردار یزد ورود سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به مباحث تخصصی و مورد نیاز جامعه را از مزیت‌های این نهاد برشمرد و گفت: جهاددانشگاهی به خوبی مسائل جامعه را نیازسنجی و به خوبی به مباحث تخصصی مانند موضوعات شهری و کاربردی مانند مانند آموزش شهروندی، مدیریت پسماند، ترافیک و حمل و نقل عمومی ورود کرده است.
 
وی از همکاری بسیار مطلوب این نهاد با شهرداری یزد در مباحث کاربردی و تخصصی شهری یاد کرد و گفت: با توجه به ورود جهاددانشگاهی به موضوعات شهری، امیدوار به دستیابی به نتایج خوب و مطلوب و تداوم چنین برنامه‌های مشترکی هستیم.
 
عزیزی به عملکرد و فعالیت جهاددانشگاهی در حوزه‌های نظرسنجی، رسانه‌ای و خبرگزاری‌ها نیز اشاره کرد و گفت: جایگاه مناسب سازمان جهاددانشگاهی یزد در عرصه‌های فعالیتی مانند ایسپا و ایسنا و اطلاع‌رسانی در موضوعات مختلف قابل توجه بوده و خوشبختانه از زمان تاسیس این نهاد تاکنون، شاهد بلوغ و رشد خوب آن در استان یزد هستیم.
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..