قائم‌ مقام کمیته امداد استان یزد:

اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی در استان یزد

مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی در پاسخگویی به‌ فرمان مقام معظم رهبری زیدعزّه با هدف ترویج سنت حسنة قربانی و هدایت کمک‌های مؤمنانه به محرومین در استان یزد اجرا می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزقائم‌ مقام کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه این نهاد در نظر دارد برای کمک به معیشت نیازمندان با توجه به شرایط کنونی جامعه نسبت به برگزاری مرحله دوم رزمایش با مشارکت مردم نیکوکار استان یزد اقدام کند

 
 
باقریان افزود: کمیته امداد استان در عید قربان امسال در راستای برگزاری رزمایش مواسات برنامه ویژه‌ای برای دریافت نذورات طراحی و برنامه‌ریزی کرده است و در نظر دارد نسبت به ذبح پنج هزار گوسفند با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها به‌ویژه خیران و حامیان، مؤدیان زکات، صنایع، ادارات و دستگاه‌های اجرائی برای اجرای این طرح استفاده کند.
 
 
قائم ‌مقام کمیته امداد استان یزد ادامه داد: امسال در تمامی شهرستان‌ها ذبح گوسفند با انجام هماهنگی‌های لازم و رعایت نکات اصولی و بهداشتی به‌صورت نمادین در روز عید قربان اجرا می‌شود.
 
 
وی همچنین از اجرای گسترده طرح اطعام علوی در شب و روز عید سعید غدیر خم خبر داد و گفت: در تداوم رزمایش مواسات و همدلی این نهاد همچون ماه مبارک رمضان با مشارکت خیران نسبت به طبخ غذای گرم در قالب طرح اطعام علوی و توزیع غذای گرم در بین نیازمندان استان هم‌زمان با شب و روز عید سعید غدیر خم اقدام می‌کند.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..