مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد:

انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به اعضای شورای فرهنگ عمومی اضافه شون

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد با اشاره به نقش فعالیت‌های دانش‌آموزی در مسائل فرهنگی گفت: انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به اعضای شورای فرهنگ عمومی اضافه شوند.

به گزارش یزدی نیوز حسین میرشریف در دیدار مدیران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد با اشاره به اینکه همه شهرستانهای یزد تحت پوشش این اتحادیه هستند اظهار داشت: در دیدار با ائمه جمعه شهرستان‌های یزد، هماهنگی‌های لازم صورت گرفت که اقدامات فرهنگی مرتبط با دانش‌آموزان با جدیت بیشتری دنبال شود.

 
وی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان برنامه تولیدی ویژه فضای مجازی تولید شد و پس از آن هم با شبکه یزد هماهنگی‌های لازم صورت گرفت که برخی از این برنامه‌ها را پخش کنیم.
 
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد با بیان اینکه حدود شش هزار نفر این برنامه را در طول ماه رمضان مشاهده کردند گفت: در روز قدس هم با دانش‌آموزان کشورهایی از جمله عراق دیدار و گفت‌وگو به صورت آنلاین داشتیم.
 
میرشریف از برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز اشاره کرد که به صورت سراسری پخش شد خبر داد و تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی تمام برنامه‌های ما همچنان ادامه داشت و تنها این برنامه‌ها را از فضای حقیقی به فضای مجازی منتقل کردیم.
 
وی خاطرنشان کرد: برخی برنامه‌هایی که امکان برگزاری حضوری آن به صورت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد همچنان در حال برگزاری است و مابقی برنامه‌ها در شبکه‌های اجتماعی ایرانی برگزار می‌شود.
 
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت‌های گسترده‌ای که دانش‌آموزان در حوزه‌های فرهنگی دارند، ضرورت حضور انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در نشست‌های شورای فرهنگ عمومی به صورت عضو اصلی یا میهمان به صورت ویژه احساس می‌شود.
 
میرشریف به کمبودهایی که انجمن‌های اسلامی با آن روبرو هستند اشاره کرد و گفت: در بعضی موارد کم لطفی‌هایی از سوی برخی مسئولان نسبت به تأمین نیازهای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مشاهده می‌شود.
 
وی با بیان اینکه مشکلات مالی یکی دیگر از مسائلی است که انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با آن روبرو هستند افزود: تمام مربیانی که با ما همکاری دارند به صورت جهادی و بدون دریافت حق‌الزحمه کاری در حال کار هستند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..