رشد ۹درصدی صادرات فولاد آلیاژی یزد

no-thumbs

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد آلیاژی ایران از رشد بیش از 9درصدی صادرات این شرکت در چهار ماه اول سال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز

 

 

سیدضیاء هاشمی روز شنبه به ایرنا گفت: در این مدت بیش از ۶هزار و ۱۵۰ تن از محصولات این شرکت به ارزش بالغ بر سه میلیون و یکصد هزار دلار به خارج از کشور صادر شد.

وی افزود: فولادهای صادراتی این شرکت در قالب گروههایی نظیر عملیات حرارتی پذیر ، سخت شونده ، زنگ نزن ، کربنی ، ابزار سردکار ، عملیات حرارتی پذیر مهندسی و صنعتی بوده که عمدتاً به کشورهای آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، پرتقال ، چک ، هلند ، کره جنوبی و افغانستان صادر شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد آلیاژی ایران تصریح کرد: از مهمترین دستاوردهای دیگر این دوره ، صادرات محصولات پر آلیاژ زنگ نزن به کشور پرتقال و نیز صادرات فولادهای ابزاری سردکار به کشور چک است که در نوع خود و بدلیل آنکه اروپا خود مهد تولید فولادهای مخصوص و پرآلیاژ بوده ، بسیار حائز اهمیت است.

هاشمی در پایان دریافت تقدیرنامه و تندیس واحد صنعتی نمونه ملی در بیست و ششمین جشنواره ملی امتنان از تلاشگران و واحدهای نمونه از سوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و طراحی دو گرید جدید فولادی با نام های فولاد ۱۲۵۵D و فولاد ۱۲۴۲D از خانواده فولادهای فنر بر اساس استاندارد EN10016-4 (اروپایی) از مهمترین دستاوردهای سال جدید این شرکت عنوان کرد.

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانه های تولید فولاد آلیاژی دنیا بوده که در سال ۱۳۷۸ در یزد به بهره برداری رسید.

کارخانه های فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری، مجهز به پیشرفته­ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیاست که امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی میسر ساخته است. محصولات این شرکت در صنایع خودرو سازی، ماشین سازی، نفت و گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد.

 

بخش نظردهی بسته شده است..