کارگاه آموزشی روابط عمومی نواحی بسیج در یزد

no-thumbs

معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد از برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی روابط عمومی نواحی بسیج استان یزد در روزهای دهم و یازدهم مردادماه در یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزسرهنگ عزیزالله موذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: کارگاه آموزشی روابط عمومی نواحی بسیج سراسر استان یزد قرار است طی روزهای شنبه و یک‌شنبه، دهم و یازدهم مردادماه جاری با حضور اساتید مجرب در یزد برگزار شود.

وی عنوان کرد: این دوره آموزشی به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و استان یزد نیز از استان‌های برگزارکننده این دوره‌ها به صورت تخصصی و تکمیلی است.

موذن، ارتقای سواد تخصصی مدیران روابط عمومی نواحی بسیج را از اهداف اصلی برگزاری کارگاه‌های آموزشی و توجیهی دانست و بیان کرد: طی دو سال گذشته، دوره‌های مختلف آموزشی برای کارکنان و مسئولان روابط عمومی نواحی بسیج، خبرنگاران، عکاسان خبری به ویژه خبرنگاران بسیجی برگزار شده است.

معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد، تداوم برگزاری دوره‌های آموزشی را امری ضروری خواند و بیان کرد: این دوره دو روزه به عنوان سومین دوره آموزش تکمیلی و تخصصی ویژه مسئولان روابط عمومی شهرستان‌های سراسر استان و با حضور معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در اردوگاه شهید صدوقی سانیج برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این دوره از اساتید مجرب و متعهد استفاده شده است، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این دوره، با اصول پیشرفته علم روابط عمومی، نظریه‌های ارتباطات، آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و برخی مسائل پیشرفته خبری آشنا خواهند شد.

موذن، برگزاری برنامه‌های جانبی شامل برنامه‌های فرهنگی، تفریحی و ورزشی از قبیل مسابقات ورزشی، کوهپیمایی، اجرای تئاتر و … را از دیگر برنامه‌های اجرایی در این دوره برشمرد.

وی با اشاره به حضور بسیج در عرصه‌های مختلف، اردوهای جهادی، طرح هجرت سازندگی، خدمات بسیج جامعه پزشکی، کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور از طریق طرح‌های بسیج سازندگی، اردوهای راهیان نور غرب و جنوب کشور، کمک به ارتقای تحصیلی دانش‌آموزان از طریق اجرای طرح‌های مختلف مانند آیه‌های تمدن و … را از دیگر برنامه‌های این کارگاه دو روزه برشمرد.

بخش نظردهی بسته شده است..