بیمارستان مهریز صاحب تندیس ارتقا سلامت شد

مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: این بیمارستان صاحب تندیس برتر ارتقای سلامت مادر و نوزاد کشور شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزسید رسول محسن زاده  در گفت و گو با ایرنا افزود: بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهریز هزا توانست در همایشی که در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد به عنوان مجری برتر ارتقاء سلامت مادر و نوزاد انتخاب شود .


وی اضافه کرد: این همایش با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار و از بیمارستان مهریز با اعطای تندیس همایش تجلیل شد .

این مسوول خاطر نشان کرد: همچنین اقدامات و دستاوردهای بیمارستان های مختلف در قالب غرفه هایی به نمایش گذاشته شد که در بین این غرفه ها عملکرد منحصر به فرد بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) قابل توجه بازدید کنندگان قرار گرفت .

محسن زاده گفت: وزیر بهداشت به همراه معاونین مربوط در غرفه دانشگاه حضور یافته و از نزدیک در جریان گزارش اقدامات انجام شده توسط بیمارستان مهریز قرار گرفتند .

وی افزود: پس از این بازدید توسط وزیر بهداشت قول تامین و تخصیص اعتبار لازم جهت احداث بلوک زایمانی این بیمارستان داده شد .

بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) مهریز برای دومین سال پیاپی از سوی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جزء بیمارستان های برتر در ارتقاء سلامت مادر و نوزاد معرفی گردیده که این موفقیتی مهم برای استان محسوب می گردد .

 

بخش نظردهی بسته شده است..