تودیع و معارفه فرمانده انتظامی میبد

no-thumbs

فرمانده انتظامی استان یزد در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی میبد، تلاش پلیس میبد را در جهت کاهش جرایم ارزنده خواند.فرمانده انتظامی استان یزد در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی میبد، تلاش پلیس میبد را در جهت کاهش جرایم ارزنده خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز" سردار "ایرج کاکاوند" در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان میبد با اشاره به اینکه تلاش پلیس میبد در راستای کاهش جرایم ارزنده است، گفت: ایجاد امنیت پایدار بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست و در این بین برای کاهش وقوع جرایم در جامعه نیازمند تعامل مردم با پلیس هستیم.

سردار کاکاوند ضمن بیان اولویتهای جرایم این شهرستان، افزود: "سرقت" و "مواد مخدر" در جرایم این شهرستان در اولویت اول هستند که مهمترین قدم در راستای پیشگیری از این جرایم، آموزش، آگاه سازی و ارتقاء سطح علمی جامعه است.

فرمانده انتظامی استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات دو ساله سرهنگ "ولی ا… حسین محمدی"، سرهنگ دوم "سیدمحمدطاهر موسوی" را به سمت فرمانده جدید انتظامی شهرستان میبد منصوب کرد.

"حجت الاسلام حسنی" امام جمعه موقت شهرستان میبد نیز در این مراسم، خدمت به مردم را از اهداف اصلی و سرلوحه کار نیروی انتظامی دانست.

گفتنی است، در این مراسم که در نمازخانه ستاد فرماندهی انتظامی میبد برگزار شد فرماندار، امام جمعه موقت شهرستان، اعضای شورای تامین، فرمانده پادگان نبی اکرم و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد نیز حضور داشتند.

بخش نظردهی بسته شده است..