دلیل لغو کنسرت سالار عقیلی

no-thumbs

خبرگزاری ایسنا: به دلیل عمل جراحی "سالار عقیلی" کنسرت «فخرآفرینان ایران» که قرار بود با خوانندگی "سالار عقیلی" امروز (هشتم مرداد) در کرمانشاه برگزار شود به دلیل کسالت و عمل جراحی سالار عقیلی به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزعلی احمدی تهیه‌کننده این کنسرت اظهار کرد: متاسفانه به دلیل کسالتی که برای آقای "سالار عقیلی" ایجاد و موجب عمل جراحی وی شد، برگزاری کنسرت «فخرآفرینان ایران» در کرمانشاه به تعویق افتاد.

احمدی ضمن عذرخواهی از علاقمندان این کنسرت و با بیان اینکه تلاش کردیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از بهبودی "سالار عقیلی" کنسرت "فخرآفرینان ایران" را در کرمانشاه برگزار کنیم، افزود: تصمیم بر این شد نهایتا این کنسرت دو هفته دیگر برگزار شود.

احمدی در زمینه وضعیت فروش بلیت‌های این کنسرت، گفت: افرادی که بلیت تهیه کرده‌اند از سایت iranconcert.ir با آنها تماس گرفته شده و تاریخ بلیت‌های آنها با تاریخ جدید عوض می‌شود.

وی اظهار کرد: علاقمندان دیگر نیز برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت iranconcert.ir مراجعه کرده و بلیت‌ها را با تاریخ جدید خریداری کنند.

احمدی خاطرنشان کرد: مطابق اعلام قبلی کنسرت راس همان ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه و این بار در تاریخ جدید و در همان محل سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

بخش نظردهی بسته شده است..