‌عارف: اصلاح‌طلبان برنامه‌ریزی کرده‌اند‌‌

no-thumbs

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان برای کسب حداکثری کرسی‌ها مجلس برنامه‌ریزی کرده‌اند‌‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمد رضا عارف  در حاشیه افتتاح دفتر بنیاد امید ایرانیان استان زنجان در جمع خبرنگاران با تاکید بر فعال بودن بنیاد امید ایرانیان در همه کشور اظهار داشت: هدف از افتتاح دفاتر استانی فعالیت این بنیاد با لگوی استانی است.

وی با اشاره به فعال شدن دفاتر استانی بنیاد امید ایرانیان در استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، سیستان و بلوچستان، فارس، یزد و زنجان اضافه کرد: ۱۰ استان دیگر آمادگی افتتاح دفتر را دارند ولی ملاحظاتی به لحاظ اجرایی و زمانی برای اعلام وجود دارد.

موسس بنیاد امید ایرانیان با امتناع از نام بردن استان‌هایی که دفتر بنیاد امید ایرانیان در آینده نزدیک در آنها افتتاح می‌شود، تصریح کرد: دفاتر استانی در پنج تا ۶ استان طی ماه‌های آینده افتتاح می‌شود ولی به دلیل امکان جابه‌جایی، زمان آن اعلام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه آمار دقیقی از فعالان در بنیاد امید ایرانیان ندارد، افزود: آمار فعالان این بنیاد قابل توجه و امیدوار‌کننده است.

عارف انتخابات را از راهبردهای اصلی خود عنوان کرد و ادامه داد: تلاش‌های برای حضور با حداکثر اجماع در انتخابات ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات مجلس پیش‌رو در دستور کار قرار گرفته است، هدف اصلاح‌طلبان در این انتخابات ارتقای جایگاه مجلس به لحاظ تخصص و برنامه‌ریزی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برنامه‌ریزی برای منافع ملی را از اهداف اعلامی برای ارتقای جایگاه مجلس اعلام کرد و گفت: اصلاح‌طلبان توان کسب اکثریت را در انتخابات مجلس آینده دارند.

وی با بیان اینکه درصد کسب آرای حداکثری را مردم تعیین می‌کنند، خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان برای کسب حداکثری کرسی‌ها مجلس برنامه‌ریزی کرده‌اند ولی باید منتظر آینده ماند.

عارف با تقدیر از عملکرد تیم هسته‌ای در مذاکرات ۲۳ ماه گذشته تاکید کرد: با وجود سخت و نفس‌گیر بودن این مذاکرات، نتایج این مذاکرات ارزشمند است.

وی با اشاره به عیان شدن نتایج مذاکرات تیم هسته‌ای در سطح جامعه ادامه داد: پذیرش جایگاه منطقه‌ای ایران با توجه به افزایش تقاضاهای سفرها از نتایج این مذاکرات بوده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز امیدواری کرد، نتیجه مذاکرات هسته‌ای در مسائل داخلی به ویژه در حوزه‌های اقتصادی و اشتغال جوانان هم عیان شود.

منبع: فارس

بخش نظردهی بسته شده است..