مراودات فرماندارمیبد با مقامات کشور

فرماندارمیبد در سفر دوروزه خود به تهران با مقامات قضایی و وزارت کشور دیدار و در خصوص برخی از نیازهای شهرستان بحث و تبادل‌نظر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزحسین فلاح در دیدار نخست خود با دکتر حجت‌الاسلام امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه که هماهنگی آن از سوی دفتر آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد فراهم‌شده بود موضوع پایه‌گذاری دادگاه بخش در منطقه ندوشن را مطرح کرد.

وی در این دیدار با اشاره به الحاق بخش ندوشن به شهرستان میبد، ظرفیت‌های این بخش را تشریح و خواستار ایجاد راه اندازی دادگاه بخش در منطقه ندوشن شد.

فرماندارمیبد بابیان اینکه بخش ندوشن از بخش‌های مهم شهرستان میبد محسوب می‌شود گفت: با توجه به فاصله ۵۰ کیلومتری که این بخش از مرکز شهرستان دارد و برای تسهیل خدمات به مردم ایجاد دادگاه در این بخش از نیازهای اساسی آن منطقه است.

وی افزود: به حمدالله در این سفر معاون نیروی انسانی قوه قضائیه قول دادند پس از ارزیابی و بررسی شرایط تأمین نیروی انسانی و قاضی و احداث چند واحد مسکونی برای قضات از سوی یک خیر، دادگاه بخش در منطقه ندوشن راه‌اندازی شود.

 فرماندارمیبد در ادامه در دیدار با مدیرکل بودجه وزارت کشور هم با تشریح جایگاه شهرستان میبد به لحاظ جمعیتی و شرایط علمی، فرهنگی و سیاسی خواستار ارتقاء فرمانداری این شهرستان شد.

حسین فلاح بابیان اینکه شهرستان میبد برای توسعه و آبادانی در ابعاد مختلف نیاز به کار بیشتری دارد گفت: برای پی گیری و انجام امور شهرستان، فرمانداری میبد نیاز به دو معاون در عرصه دارد که کلیات آن به تائید مقامات رسیده و تعیین چارت اداری برای بخش‌های ندوشن وبفروئیه که مورد تصویب است قرار گرفت.

وی افزود: نتیجه این مراودات هم این بود که فرمانداری میبد برای اداره امور این شهرستان دو معاون داشته باشد.

و اما دیدار سوم فرماندارمیبد با مدیرکل پشتیبانی وزارت کشور بود که فلاح احداث خانه گلشن به‌عنوان مجموعه رفاهی را با مدیرکل در میان گذاشت.

وی امور رفاهی را یکی از نیازهای کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها در نقاط مختلف کشور عنوان کرد و گفت: ایجاد مجموعه خانه گلشن به‌عنوان یکی از آثار تاریخی در مجموعه بافت قدیم این شهرستان برای رفاه و آسایش کارکنان استانداری‌ها و فرمانداری‌های کل کشور کاری است که فرمانداری این شهرستان به آن پرداخته است تا از این ظرفیت در صورت نیاز استفاده شود.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: شاید استفاده از این فضا، فرصت‌های خوبی را برای مراودات مقامات استان‌ها و وزارت کشور با مقامات شهرستان را فراهم کند که به‌نوبه خود باعث افزایش تعاملات و توسعه و پیشرفت شهرستان را هم به دنبال خواهد داشت.

فلاح در ادامه با اشاره به تعامل خوب بخشدار مرکزی و شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان با فرمانداری در جهت ایجاد بعضی از زیرساخت‌ها در شهرستان گفت: امیدواریم با پی گیری‌ها در جهت توسعه و پیشرفت امور در شهرستان که در حال انجام است شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

 

بخش نظردهی بسته شده است..