موفقیتی دیگر از یزدیها:

کسب مقام سومی تیم رباتیک دانشگاه آزاد یزد در مسابقات جهانی ربوکاپ چین ۲۰۱۵

تیم رباتکاروان علمی تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد همچون دوره‌های گذشته توانست افتخار دیگری را برای جامعه دانشگاهی، استان یزد و ایران رقم زند. امدادگر واقعی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در هجدهمین دوره مسابقات جهانی ربوکاپ چین موفق به کسب مقام سوم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز محمدرضا جناب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار آنا اظهار کرد: در مسابقات ربوکاپ ۲۰۱۵ چین ، در لیگ ربات امدادگر واقعی، تیم YRA دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور تیم‌های داخلی و خارجی صاحب نام و قدرتمند از جمله آمریکا، مکزیک، تایلند، آلمان، یونان، چین و … توانست رتبه سوم را کسب کند.

سرپرست تیم رباتیک واحد یزد ادامه داد: در لیگ امدادگر واقعی در مسابقات جهانی چین ، ۱۱ تیم از کشورهای آمریکا، آلمان، مکزیک، یونان، اتریش، تایلند و ایران حضور داشتند که کسب مقام‌های متعدد تیم‌های ایرانی باعث شد تا ایران در این لیگ به عنوان یکی از کشورهای مدعی مطرح باشد.

جناب‌زاده افزود: تیم YRA دانشگاه آزاد اسلامی یزد دارای چندین مقام قهرمانی در مسابقات بین‌المللی ربوکاپ و جایگاه ویژه‌ای در نزد تیم‌های مدعی این لیگ در جهان است.‎

وی افزود: سطح مسابقات بین‌المللی ربوکاپ بالا است و تیم‌های قدرتمندی از لیگ های مختلف هر ساله در این مسابقات شرکت می‌کنند.

جناب‌زاده، اعضای تیم رباتیک واحد یزد را متشکل از آقایان هادی صادق‌پور، میلاد محمدی، سید علی محمد منصوری، آرشام بلیوانی، محمد حسین کریمی، رضا ابراهیمی و مهدی باقری ذکر کرد که در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

وی با قدردانی از زحمات دکتر اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد، اعضای هیات رئیسه و مجموعه دانشگاه، همچنین بانک ملی شعب یزد به عنوان اسپانسر که تیم رباتیک واحد یزد را مورد حمایت مالی و معنوی قرار دادند، این موفقیت را به همه پژوهشگران، استادان و دانشجویان تبریک گفت.

مسابقات جهانی ربوکاپ جهانی چین ۲۰۱۵ از تاریخ ۱۹ ژوئیه مطابق ۲۸ تیر تا اول مرداد سال جاری در شهر حیفی چین برگزار شد.

بخش نظردهی بسته شده است..