نمایشگاه صنایع کوچک در یزد برگزار می‌شود

no-thumbs

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از برپایی نمایشگاه صنایع کوچک به مناسبت هفته بزرگداشت حمایت از صنایع کوچک در استان یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزسید مسعود عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: با توجه به جایگاه و اهمیت صنایع کوچک در اقتصاد کشور و به منظور گرامیداشت تلاشگران این عرصه، ۲۱ مرداد ماه با تصویب در جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور در سال گذشته، به نام روز حمایت از صنایع کوچک نامگذاری شد و در تقویم رسمی کشور درج شده است.

وی خاطر نشان کرد: به منظور گرامیداشت این روز از ۱۴ تا ۲۱ مردادماه برنامه‌هایی در دستور کار شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد برای فرهنگ‌سازی و معرفی جایگاه صنایع کوچک در استان اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد با بیان اینکه بخش عمده‌ای از واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، صنایع کوچک محسوب می‌شود، تصریح کرد: حمایت از بنگاه‌های تولیدی کوچک از طریق اعطای تسهیلات مالی، برگزاری دوره‌های آموزشی، اجرای تورهای صنعتی، اعزام هیئت‌های تجاری و صنعتی به نمایشگاه‌های داخلی و خارجی از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های برنامه‌های این هفته است.

عظیمی برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک، افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و صنعتی در شهر ک‌های صنعتی، برگزاری تورهای صنعتی به منظور آشنایی ذی‌نفعان با ظرفیت‌های صنایع کوچک، برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه و حضور در برنامه‌های صدا و سیما را از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این گرامیداشت روز عنوان کرد.

بخش نظردهی بسته شده است..