وام ضروری بازنشستگان از امروز واریز شد

no-thumbs

وام ضروری بازنشستگان از امروز واریز شدمدیر کل امور مالی صندوق سازمان بازنشستگی کشوری گفت: اولین مرحله وام ضروری بازنشستگان از امروز واریز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزاردیبهشت ماه سال جاری بود که ایراندخت عطاریان مدیرعامل اسبق صندوق بازنشستگی کشوری از ثبت نام «وام ضروری» بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: کسانی که تا کنون از صندوق وام دریافت نکرده‌اند در اولویت دریافت وام قرار دارند. ۱۴ مهر ماه رئیس وقت سازمان بازنشستگی کشور از واریز وام ضروری ۲۰۰ هزار بازنشسته خبر داد.
پس از اعلام این خبر سوالات مختلفی از سوی هم وطنان بازنشسته مطرح شد .خبرنگار ساعت ۲۴ جهت پاسخگوی به این عزیزان موضوع را پیگیری و با مدیر کل امور مالی صندوق سازمان بازنشستگی گفتگو کرد.
به گفته بخشی زاده، اولین واریز از امروز آغاز شده است .این افراد کسانی هستند که در پیامک دریافتی از سوی سازمان بازنشستگی برنده مرحله اول قرعه کشی شدند.برندگان مرحله دوم نیز ماه آینده وام را دریافت میکنند.و به همین ترتیب تا پایان سال بر اساس مرحله ای که در قرعه کشی تعیین شده مبلغ مورد نظر واریز میگردد.
در سال های گذشته مبلغ وام بر اساس تعداد عائله تعیین میشد اما امسال تمام بازنشستگان مبلغ یکسان دو میلیون تومان را دریافت میکنند .ضمنا افرادی که در سال های گذشته از این تسهیلات استفاده نکرده اند در قرعه کشی انجام شده نسبت به سایرین در اولویت هستند
به گزارش سایت خبری تحلیلی ساعت ۲۴ امسال ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان وام ضروری دریافت میکنند .مبلغ این وام دو میلیون تومان با کارمزد چهار درصد است که با اقساط ۳۶ ماهه در ۷ مرحله به حسابها واریز می‌شود.کل بودجه اختصاص داده شده برای این تسهیلات ۴۰۰ میلیارد تومان است.

بخش نظردهی بسته شده است..