پرداخت پاداش فرهنگیان تا پایان مردادماه

no-thumbs

نماینده مردم یزد و اشکذر با اشاره به تصویب ۲۰ قانون نظارتی، بودجه و پژوهش ویژه آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی گفت: پاداش فرهنگیان تا پایان مرداد امسال پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمد صالح جوکار در دومین همایش هم‌اندیشی فرهنگیان استان یزد با اشاره به حساس بودن وظایف معلمان در مدارس نسبت به اساتید در دانشگاه‌ها اظهار داشت: در دوره مجلس نهم بیش از ۲۰ قانون نظارتی، بودجه و پژوهش مربوط به آموزش و پرورش تصویب شده است.

وی برنامه‌ریزی، همفکری و مشارکت دولت و مجلس در تدوین برنامه‌های راهبردی و کلیدی را از مهمترین راهکارهای حل و فصل مشکلات فرهنگیان در استان یزد و کشور دانست.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به ضرورت توجه تمام نمایندگان مجلس در مورد مشکلات به‌حق فرهنگیان ادامه داد: دغدغه خاطر معیشتی مهمترین عامل جلوگیری از تقویت انگیزه در فرهنگیان به‌ویژه معلمان مدارس است.

جوکار با بیان اینکه پاداش فرهنگیان تا پایان مرداد امسال پرداخت می‌شود، اظهار داشت: در حال حاضر طلب عوارض استان یزد ۵ برابر معوقات فرهنگیان استان است.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت و همدلی تمام نمایندگان در اجرای بسیار خوب طرح تحول سلامت، پیگیری بحث مسکن ویژه فرهنگیان، ارتقای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و بیمه تکمیلی را از جمله اقدامات در دستور کار مجلس شورای اسلامی ویژه فرهنگیان عنوان کرد.منبع: تسنیم

 

بخش نظردهی بسته شده است..