پایان حصر ایران؛ آغاز فصل امید

عارف: تیم مذاکره کننده امید را به ملت هدیه کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن قدردانی از تلاش‌های تیم مذاکره کننده هسته‌ای در حل مناقشه اتمی ایران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمدرضا عارف این پیروزی و موفقیت راه دستیابی به فناوری‌های پیشرفته و استفاده از آنها را در توسعه و پیشرفت برای کشورمان و سایر کشورهای اسلامی و در حال توسعه هموارتر خواهد کرد٬ که متن کامل آن به شرح زیر است:

ایستادگی و پایمردی ملت سرافراز ایران طی سالیان دشوار تلاش و مقاومت در موضوع هسته‌ای از سوی جوانان و دانشمندانی که تا پای جان برای دستیابی به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای ایستادگی و ایثار کردند و نسل حاضر که هزینه‌ها و دشواری‌های عبور از این معبر تاریخی پرداختند٬ الگویی برای تلاش نسل‌های آتی خواهد بود که باید قدردان آن باشند.

خدارا شاکم که همدلی و هم‌زبانی و یک پارچگی ملی در دفاع از حقوق بحق هسته‌ای، کشور را به مرحله‌ای رساند که از نتایج بی‌پایان این دانش و توانایی که موجب تحولات اساسی در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی و اقتدار ملی و افزایش قدرت چانه‌زنی در سطح جهانی برای احقاق حقوق کشور می‌شود٬ دست یابد. با درود به روح پر فتوح شهدای این عرصه این موفقیت را به رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم.

مطمئنا این پیروزی و موفقیت راه دستیابی به فناوری‌های پیشرفته و استفاده از آنها را در توسعه و پیشرفت برای کشورمان و سایر کشورهای اسلامی و در حال توسعه هموارتر خواهد کرد.

یقیناً نقش همه کسانی که از سال‌ها پیش برای موفقیت امروز تلاش کرده‌اند٬ بی‌تاثیر نبوده و ان‌شاءالله اجر آنان نزد پروردگار متعال محفوظ خواهد بود.

همراهی مردم در دفاع از این حقوق با الگوگیری از رهنمودهای بی‌بدلیل رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خصوصاً در دفاع از تیم مذاکره کننده و یک پارچه‌سازی و ایجاد وحدت ملی برای موفقیت در این عرصه انکار ناپذیر و ستودنی است.

لازم است از تلاش‌های دولت محترم و شخص ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی و تیم مذاکره کننده خصوصا وزیر محترم امور خارجه  برادر بزرگوارم جناب آقای دکتر ظریف و همکاران محترمشان و جناب دکتر صالحی ریاست محترم سازمان انرژی اتمی و تمام کسانی که در این راستا تلاش کرده‌اند و با تدبیر، امید را به آینده‌ی عزتمند ملت بزرگ ایران هدیه کرده‌اند قدردانی و تشکر نمایم.

بخش نظردهی بسته شده است..