کاهش ۹ میلیاردی هزینه‌های‌ شهرداری‌ یزد در حوزه فاوا

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد گفت: رویکرد جدید این سازمان در امور محوله منجر به کاهش ۹ میلیاردی هزینه‌ها در این حوزه مدیریت شهری شده است.

به گزارش یزدی نیوز«مجید بیکی» با اشاره به اهمیت گسترش زیرساخت‌های سال گذشته شهرداری در حوزه الکترونیک، اظهار کرد: این ارتقاء سیستم اداری علاوه بر افزایش کیفیت کار، کاهش ۹ میلیارد ریالی هزینه‌ها را نیز به دنبال داشته است.

 
وی افزود: سازمان فاوا در سه حوزه پشتیبانی، ارتقای وضعیت موجود و ایجاد زیرساخت‌های مناسب در همه حوزه‌ها، با دید افزایش کیفیت و کاهش هزینه، فعالیت‌های وسیعی انجام داده است.
 
رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد،‌گفت: گسترش زیرساخت‌های شبکه‌های مختلف از جمله زیرساخت سامانه ارتباطی شهر هوشمند، سامانه شهروند سپاری، سامانه کیف پول و سامانه جامع خدمات شهری از جمله خدمات سازمان فاوا مدیریت شهری یزد برای افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌هاست.
 
به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد، بیکی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین این سازمان با برداشت و تهیه تصاویر هوایی سطح شهر که از لحاظ زمان برداشت، کیفیت و کاهش هزینه‌ها بی سابقه بوده، گام مهمی در کاهش هزینه‌های شهرداری برداشته است.
 
 
منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..