ضرورت فعالیت بیشتر پلیس فتا در بافق

رئیس دادگستری استان یزد: پلیس فتا به منظور رصد و نظارت بر فضای مجازی در شهرستان بافق فعال شود.

به گزارش یزدی نیوز غلامعلی دهشیری رئیس دادگستری استان یزد در حاشیه مراسم معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان بافق گفت: یکی از مشکلات حوزه قضایی بحث فضای مجازی است که برخی افراد با مقاصدی دست به قلم می‌شوند که زیبنده شهرستان نیست.

وی افزود: در این باره توصیه شده که مراقب باشند انسجام و وحدت بین مسئولان و مردم حفظ شود و در این حوزه نظارت قوی تری داشته باشند.
رئیس دادگستری استان یزد ادامه داد: باید سعی شود پلیس فتا به منظور رصد و نظارت بر فضای مجازی در این شهرستان فعال‌تر شود.
دهشیری با اشاره به مسائل پسا کرونا در حوزه کارگری تصریح کرد: پیشنهاد داده شده در صورت نیاز، شورای حل اختلاف صلحی ویژه کارگری در شهرستان دایر شود.
وی بر ضرورت برخورد با زمین خواری تاکید کرد و گفت: شورای حفظ حقوق بیت المال در حوزه زمین خواری باید فعالیت بیشتری داشته باشد و حداقل فصلی یکبار با حضور نهاد‌های متولی حوزه زمین در شهرستان برگزار شود.
رئیس دادگستری استان یزد همچنین در بخشی دیگری از سخنان خود به وظایف دولت اشاره کرد و افزود: دولت در منظر درونی خود باید بهترین خدمتگذار برای ملتش باشد و وظیفه دارد امنیت، عدالت و رفاه را برای مردم فراهم کند.
دهشیری با بیان اینکه نیمی از پرونده‌های کیفری شهرستان مربوط به مشکلات خانواده است، تصریح کرد: اگر خانواده مدیریت شود در حوزه‌های دیگر مشکلی ایجاد نخواهد شد.
وی تاکید کرد: در کشور ما حدود ۱۶میلیون نفر و در استان یزد ۱۳۰هزار نفر پشت خط ازدواج هستند.
در این مراسم از خدمات ۵ ساله محمد سجاد اعتباری به عنوان رییس دادگستری شهرستان تجلیل و دهقان شوازی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..