جانشین فرمانده ناجا:

نیروی انتظامی مقابله با قاچاق را با رویکرد جهشی دنبال می کند

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی مقابله با قاچاق و افزایش امنیت را با رویکرد جهشی دنبال می‌کند.

به گزارش یزدی نیوزسردار قاسم رضایی، در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه در استان یزد به لحاظ اقداماتی که در حوزه‌های انتظامی صورت می‌گیرد، وضعیت خوبی داریم اظهار داشت: نیروی انتظامی نگاه کاری خود را بر اساس منویات مقام معظم رهبری قرار داده است.

 
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید گفت: نیروی انتظامی در این راستا و برای تحقق جهش تولید، در چند زمینه از جمله جهش در مبارزه با انواع قاچاق، جهش در افزایش انواع امنیت به ویژه اقتصادی به صورت ویژه فعالیت می‌کند.
 
جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: ما در مرزها تسهیل در تجارت را به طور جدی در دستور کار قرار دادیم و در حوزه دریا و بنادر و گمرکات علاوه بر اینکه با قاچاق که مطالبه جدی مقام معظم رهبری و ملت است، در راستای تهسیل در تجارت به صورت ویژه ورود پیدا کرده است.
 
رضایی با اشاره به اینکه در همین مدت دو ماه ابتدای سال هم اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، تصریح کرد: در این حوزه به صورت مضاعف کار انجام شده تا بتوانیم زمینه تحقق شعار سال را فراهم کنیم و با توجه به نقش نیروی انتظامی در این راستا، به طور قطع این اقدامات تأثیر گسترده‌ای به دنبال دارد.
 
وی با اشاره به اینکه در استان‌ها هم اقدامات بسیار خوبی انجام شد، گفت: نیروی انتظامی مؤثرترین مؤلفه در امنیت ملی و تأمین کننده امنیت داخلی است و به فرمایش مقام معظم رهبری، الحمدالله نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است.
 
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مشکلات و ناامنی‌ها نشأت گرفته از عللی است، افزود: نیروی انتظامی با انجام بررسی‌های دقیق به علت‌های این مشکلات و مسائل رسیده و تا زمانی که این علت‌ها را درمان نکنیم، قطعاً به صورت مداوم با معلول‌هایی از جمله سرقت مواجه می‌شویم.
 
رضایی با تاکید بر اینکه پیشگیری از وقوع جرم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: اگر به این موضوع به درستی توجه شود به طور قطع بار جرایم به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
 
 
 
 
 

بخش نظردهی بسته شده است..