رئیس بیمارستان موقوفه گودرز خبر داد:

تخفیف ۱۵ میلیارد ریالی بیمارستان گودرز یزد به بیماران کم بضاعت

رئیس بیمارستان موقوفه گودرز یزد گفت: بیمارستان موقوفه گودرز در سال ۹۸، بیش از ۱۵ میلیارد ریال به بیماران نیازمند، تخفیف درمانی ارائه کرده است.

به گزارش یزدی نیوزمرضیه فیصل اظهار داشت: بیمارستان گودرز در سال ۹۸، بیش از ۱۵ میلیارد ریال خدمات بهداشتی و درمان با تعرفه خیریه به منظور اجرای نیت واقف خیر اندیش بیمارستان، به بیماران نیازمند ارائه کرده است.

 
وی با بیان اینکه بسیاری از خدمات بهداشتی و درمانی این بیمارستان مشمول تخفیف درمانی می‌شود، افزود: البته خدمات بخش‌های ویژه نوزادان(NICU)، مراقبت‌های ویژه سی سی یو (CCU)، داخلی، دیالیز و جراحی با تعرفه خیریه ویژه ای برای بیماران کم بضاعت و بی بضاعت در نظر گرفته می‌شود.
 
فیصل با تاکید بر اینکه کادر درمانی استان یزد برای عبور از دوران پیک کرونا، سنگ تمام گذاشتند، تصریح کرد: بیمارستان موقوفه گودرز نیز پا به پای دیگر بیمارستان‌های استان در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا و بستری بیماران مبتلا به آن، به میدان آمد.
 
رئیس بیمارستان موقوفه گودرز یزد ادامه داد: با توجه به اینکه دو بخش آی سی یو در این بیمارستان وجود دارد یکی از این بخش‌ها را که دارای اتاق‌های ایزوله با فشار منفی و تجهیزات و استانداردهای لازم بود، به بستری بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شد.
 
وی با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان یزد ۴۳ فرد مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان گودرز بستری شدند، همچنین ۶ نفر از کادر درمانی این بیمارستان نیز به این بیماری مبتلا شدند.
 
فیصل اضافه کرد: در این مدت به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا علاوه بر اینکه در برهه‌ای از زمان ملاقاتی از بیماران، محدود و در دوران اوج آن ممنوع شد، تمامی عمل‌های جراحی غیر ضروری نیز به تعویق افتاد.
 
رئیس بیمارستان موقوفه گودرز یزد ادامه داد: همچنین آموزش‌های لازم در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا از سوی کارشناسان بهداشت محیط و سوپر وایزر بخش عفونی در اختیار کادر درمان و بیماران قرار گرفت.
 
فیصل اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان یزد، بخش‌های مختلف بیمارستان نیز به صورت مستمر در سه شیفت کاری، ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.
 
بیمارستان موقوفه گودرز، با قدمتی ۸۰ ساله، بیمارستانی ۲۲۰ تختخوابه است که در مجموع بیش از ۱۲۰ پزشک عمومی متخصص و فوق در آن فعالیت می‌کنند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..