معاون اقتصادی استاندار یزد:

پیگیری مشکل نقدینگی بخش تولید از رویکردهای دولت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد از رویکردهای دولت در سال جهش تولید را پیگیری برای حل مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی و صنعتی خواند که با همکاری بانک‌های عامل صورت خواهد گرفت.

به گزارش یزدی نیوز«سیدمسعود عظیمی» در بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان مهریز با بیان این که تولید و اشتغال محور تمام امور است و همه باید برای تحقق آن در سال‌جاری همکاری کنند، افزود: رفع موانع تولید با حل مشکل نقدینگی از اهمیت زیادی برخوردار است.

 
وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری و کارآفرینی جزو نیازهای مهم کشور است که نظام و دولت برای اجرای آن جدی است و در این رابطه ضروری است که بخش‌ خصوصی و سرمایه‌گذاران وارد عرصه اقدام و عمل شوند.
 
این مسئول اظهار کرد: بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی با حضور منظم و نظارت‌های مستمر، نقش مهمی در رفع موانع تولید و تحقق شعار سال دارد و این موضوع همکاری همگان را می‌طلبد .
 
عظیمی خاطر نشان کرد: برای توسعه و ایجاد اشتغال نه تنها دولت که همه مسئولان باید در کنار هم برای تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی به کار و تلاش خود بیافزایند.
 
«رضازارعزاده»  فرماندار مهریز هم از پیگیری مطالبات واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان توسط استاندار و مسوولان استانی قدردانی کرد و به اهمیت جهش تولید با برداشتن موانع به عنوان اولویت دولت در سال‌ جاری اشاره کرد و در این رابطه همکاری بخش‌ خصوصی و خیران را خواستار شد.
 
به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهریز، زارعزاده اضافه کرد: شهرک صنعتی منطقه در کنار جاده اصلی تهران – بندرعباس قرار دارد و از موقعیت خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است. 
 
 
منبع:ایسنایزد

بخش نظردهی بسته شده است..