مدیرعامل برق منطقه ای یزد:

یک نیروگاه ۱۰ مگاواتی خورشیدی به مدار تولید یزد اضافه می شود

مدیرعامل برق منطقه‌ای استان یزد گفت: امسال یک نیروگاه ۱۰ مگاواتی خورشیدی به مدار تولید یزد اضافه می شود.

به گزارش یزدی نیوزابوالفضل اسدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به خساراتی که طوفان به شبکه برق استان وارد کرده بود، اظهار داشت: در طول مدت شیوع کرونا، پیمانکاران شرکت برق منطقه‌ای برای خدمت‌رسانی به مردم به صورت دائم مشغول به فعالیت بودند.

 
وی تصریح کرد: در این ایام فعالیت این پیمانکاران و کارکنان شرکت برق شاید کمتر دیده شده باشد ولی همین خدمات به صورت دائم صورت گرفت تا مشکلی در زمینه تأمین برق بیمارستان‌ها، منازل و کارخانه‌ها به وجود نیاید.
 
مدیرعامل برق منطقه‌ای استان یزد افزود: بعضی از فعالیت‌هایی که در استان صورت گرفته بود نیاز به فعالیت شبانه‌روزی پیمانکاران داشت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زمینه فعالیت این واحدها را فراهم کردیم.
 
اسدی با بیان اینکه تاکید شرکت تولید برق یزد بر استفاده از ظرفیت انرژی‌های خورشیدی است، عنوان کرد: امسال در دستور کار داریم که یک نیروگاه ۱۰ مگاواتی خورشیدی را به مدار تولید استان اضافه کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: با نصب این نیروگاه، ظرفیت اسمی تولید نیروگاه‌های خورشیدی در استان یزد به ۶۸۰۵ مگاوات می‌رسد و به تولید پراکنده نیز ۱۰ مگاوات افزوده می‌شود.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..