مطالبات زیست‌محیطی و سلامت مردم اشکذر

no-thumbs

فرماندار اشکذر خواستار توجه ویژه مدیران این شهرستان به مطالبات زیست‌محیطی و سلامت مردم شهرستان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمدعلی شاه‌حسینی، در جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر که به میزبانی دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران وی به ویژه شهدای استان یزد، شهیدان پاکنژاد اظهار داشت: شجاعت این مردان خدا، امروز استقلال، عزت و بزرگی را برای ملت ایران رقم زده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های تیم مذاکره‌کننده ایران و لزوم حمایت از آنها بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز همواره از دولت و تیم مذاکره‌کننده ایران حمایت کرده‌اند و فعالیت‌های آنها را مایه مباهات دانسته‌اند.

شاه‌حسینی با بیان اینکه تذکرات مقام معظم رهبری در این زمینه فصل‌الخطاب است و مردم و مسئولان باید همراه با ایشان حرکت کنند، عنوان کرد: مردم باید از دولتمردان در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامیده‌اند، حمایت کنند.

فرماندار اشکذر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مقوله مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: شهرستان اشکذر در زمینه جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و توجه به تولید، از شهرستان‌های برتر استان یزد به شمار می‌رود و امیدواریم بتواند در این مسیر و در راستای تحقق مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

شاه‌حسینی در عین حال از مدیران شهرستان اشکذر خواست با حداکثر تلاش خود برای جذب سرمایه‌گذاران، خط قرمزهایی نظیر مطالبات زیست‌محیطی و سلامت مردم منطقه را مدنظر قرار دهند.

وی همچنین بر لزوم تمرکز مدیران ادارات به توسعه شهرستان اشکذر و توجه جدی آنها به مناطق محروم این شهرستان تاکید کرد و خواستار رقم زدن توسعه‌ای متوازن در این شهرستان شد.

شاه‌حسینی در مورد انتخابات مجلس که در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود نیز بیان کرد: با استعفای برخی مدیران در شهرستان اشکذر به منظور نامزدی در انتخابات مجلس، این فرآیند در عمل آغاز شده که لازم است مدیران شهرستان با رعایت قوانین و مقررات و حفظ بی‌طرفی به فعالیت‌ بپردازند.

بخش نظردهی بسته شده است..