سارقان منازل میبدی ها دستگیرشد

no-thumbs

سارق حرفه ای که با دو همدست دیگرش با خودروهای مدل بالا اقدام به سرقت از منازل شهرستان میبد استان یزد می کرد در زندان شناسایی و در بازجویی های پلیسی به شش فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: با کار فنی و اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، باند سرقت از منازل شهرستان میبد که اقدام به چندین فقره سرقت طلا و وجه نقد از خانه های شهروندان میبدی کرده بود شناسایی شد.

سرهنگ "ولی ا…حسین محمدی" خاطر نشان کرد: در پی سرقت های وجه نقد، طلا و جواهر آلات در شهرستان میبد تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس متوجه شدند یکی از اعضای این باند به علت سرقت در شهر یزد در زندان مرکزی به سر می برد.

حسین محمدی ضمن اشاره به کسب مجوز قضائی تصریح کرد: با دستور مقام قضائی، متهم در اختیار پلیس آگاهی میبد قرار گرفت و بازجویی های پلیسی آغاز شد.

وی افزود: سرانجام با تلاش و درایت کارآگاهان آگاهی میبد، متهم ۲۷ ساله به هویت "م.ن" به ۶ فقره سرقت منازل به روش "دیلم زنی" اعتراف کرد.

سرهنگ حسین محمدی با بیان این که، دیگر همدستان این سارق در زندان استان های همجوار به سر می برند یادآورشد: اعضای این باند که هر کدام دارای دو تا ۱۰ فقره سابقه کیفری هستند با خودروهای شیک و مدل بالای "سوناتا"، "تویوتا کرولا" و"پارس" دست به سرقت می زدند.

بخش نظردهی بسته شده است..