سخنان تند انتقادی روح الله حسینیان عضو ارشدجبهه پایداری در یزد

به جای دریوزگی در خانه ابرقدرت‌ها، به در خانه خدا برویم/چطور یک دیپلمات اینطور آتو به دشمن می دهد

چرا به جای پرداختن به مسائل مهم کشور چون اقتصاد ، تنها خود را به مذاکرات پیوند زدیم و برای بقای مدیریتی خود حاشیه درست کنیم و مواردی چون ممنوع التصویر نبودن شخصی یا مسائلی پوچ و هیچ را به میان بیاوریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزبه نقل از برخی سایتهای محلی ،یک عضور ارشد جبهه پایداری و نماینده تهران گفت:چرا به جای پرداختن به مسائل مهم کشور چون اقتصاد ، تنها خود را به مذاکرات پیوند زدیم و برای بقای مدیریتی خود حاشیه درست کنیم و مواردی چون ممنوع التصویر نبودن شخصی یا مسائلی پوچ و هیچ را به میان بیاوریم.

روح الله حسینیان در مراسم گرامیداشت چهلمین روز ارتحال آیت الله ابوترابی در یزد افزود:این که می‌گوییم چرا وزیر امور خارجه با جان کری قدم می‌زند، قدم زدن مشکلی ایجاد نمی‌کند اما اهداف دشمن که می بینیم نگران می‌شویم، غربی‌ها با این اقدامات به مردم یمن، فلسطین، لبنان و غیره می‌گویند ببینید ما بزرگتان را آوردیم و با هم قدم می‌زنیم و شما نیز ناچارید با ما کنار بیایید.

حسینیان  افزود: ما با مذاکره مخالف نیستیم با انعطاف و عقب نشینی نیز برای نیروهای انقلابی مخالف نیستیم چرا که معتقدیم نیروهای انقلابی مانند مجاهدان در صحنه نبرد اگر به بن بست رسیدند باید عقب نشینی کنند و مجددا قدرتمند و مجهز از جای دیگر حمله را آغاز کنند.

وی تأکید کرد: ما با این که مذاکره به عنوان استراتژی مطرح شود مخالفیم، چرا رئیس جمهور باید مذاکرات را فتح بابی برای ارتباط با غرب بداند؟ ما نیاز نداریم که غرب ما را قبول داشته باشد بلکه نیازمند مقبول واقع شدن نزد مستضعفانی هستیم که در این دنیا چشم به انقلاب امام(ره) و رهبری دوخته‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گفتند می آییم تا عزت پاسپورت ایرانی را برگردانیم، اما کار به جایی رسیده که عربستانی که محلی از اعراب ندارد و یک مشت شاه پرخور و گندیده خور برای ما خط و نشان می‌کشند که همه گزینه‌های ما روی میز است!


حسینیان با بیان اینکه دنیا زبان تسامح و تساهل را از ما نمی‌پذیرد، تأکید کرد: همانطور که خود امریکایی‌ها اعتراف می‌کنند، تا زمانی که دست از مکتب و دین خود دست برنداریم، کوتاه نمی آیند.


وی تأکید کرد: مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که اینقدر تحریم‌ها را بزرگ نکنید که دشمن سوء استفاده کند و خیال کند نیازمند غرب هستیم، چطور یک رئیس جمهور که نماینده یک ملت و سخنانش تأثیر گذار است، آب خوردن ما را به مذاکرات گره می‌زند، چطور یک شخصیت دیپلمات اینطور آتو به دشمن می‌دهد، کجا آب خوردن ما به دست دشمن است در قرآن هر جا نامی از آب و باران آمده است، خداوند آن را به خود نسبت داده است.  به جای دریوزگی در خانه ابرقدرت‌ها، به در خانه خدا برویم.


رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی یادآور شد: ما با جهان بینی که پشت مذاکرات هست و هیچ جایگاهی برای خداو حمایت‌های او قائل نیست مخالفیم. اگر یک مکتب واقعی، منطقی و به خدا اتکا بنیان باشد، خدا آن را حمایت می‌کند، مگر امام(ره) با چند یار این نهضت را آغاز کرد و اکنون غرش هواپیماها و موشک‌های نظام اسلامی و سخنان رهبری در دنیا طنین افکن شده است.


حسینیان با اشاره به شکست عربستان در حمله به یمن و نرسیدن به خواسته‌هایش افزود:  خداوند ساکت ننشسته، شجاعت و صبوری می‌دهد و مردم و مستضعفان را حمایت می‌کند.


وی با بیان اینکه چرا باید رهبری عنوان کنند که من اجازه بازرسی از مراکز نظامی و  هسته ای را نمی‌دهم؟ تأکید کرد: نکند خدایی نکرده رهبری را در این میان تنها بگذاریم، غربی‌ها تنها به دنبال تحقیر ملت ایران هستند و ملتی که تحقیر شود هر فرمانی را می‌پذیرد.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با اینکه انرژی آینده کشور ما به علم و تکنولوژی هسته‌ای وابسته است برخی آنقدر آن را بی ارزش جلوه می دهند به گونه‌ای که باید همه دستاوردهایمان از نظر آنها ببخشیم و یا آنها را دور بیندازیم.


حسینیان با انتقاد از دولت مردان در گره زدن همه مشکلات کشور به مذاکرات ادامه داد: چرا به جای پرداختن به مسائل مهم کشور چون اقتصاد ، تنها خود را به مذاکرات پیوند زدیم و برای بقای مدیریتی خود حاشیه درست کنیم و مواردی چون ممنوع التصویر نبودن شخصی یا مسائلی پوچ و هیچ را به میان بیاوریم.

بخش نظردهی بسته شده است..