استاندار یزد در جشن حامیان دولت:

اثرات قطعنامه‌ها در کوچه و بازار هم پیداست/قطعنامه‌ها کاغذ پاره نامیده می‌شد ولی تأثیر خود را گذاشت

استاندار یزد گفت: مردم اثرات قطعنامه‌ها را در کوچه و بازار هم لمس می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزسیدمحمد میرمحمدی شامگاه یکشنبه در مراسم جشن حضور به مناسبت سالروز ۲۴ خرداد ۹۲ در جمع حامیان دولت با اشاره به شرایط کشور در زمان تحویل به دولت تدبیر و امید گفت: در حالیکه قطعنامه‌ها کاغذ پاره نامیده می‌شد، ولی تأثیر خود را گذاشت و مردم در کوچه و خیابان هم آثار آن را لمس می‌کنند.

وی خشکسالی های پی در پی و بحران آب را یکی از معضلات مهم دولت عنوان کرد که دولت در زمان تحویل با آن روبرو بود بطوریکه برای مثال استان یزد با بیلان منفی ۳۲۵ میلیون مترمکعب در بهره گیری از سفره های آب زیرزمینی روبرو است.

استاندار یزد نمونه دیگر این بحران را خشک شدن دریاچه‌ها و تالاب های کشور عنوان کرد و گفت: برای حل این موضوع همکاری دولت و مردم ضروری است.

میرمحمدی، همچنین رکود تورمی حاکم بر کشور را یکی دیگر از مسائل کشور در سال ۹۲ عنوان کرد و گفت: متاسفانه با خیل جوانان بیکار فارغ التحصیل دانشگاه‌ها مواجهیم.

 

این مقام مسئول در عین حال گفت: دولت در این ۲۱ ماه به اقدامات خوبی نظیر طرح تحول سلامت، کاهش و مهار تورم، مبارزه با فساد و انتقاد پذیری و تحمل نظرات مخالفان مبادرت داشته که اثرات آن در آرامش جامعه نمایان است.

وی گفت: دولت همچنین به تعهدات خود در انتخابات ۹۲ پایبند است

استاندار همچنین به مذاکرات با قدرت های جهانی اشاره کرد و گفت: مذاکره ۶ قدرت جهانی با ایران نشان از جایگاه مهم ایران در منطقه است.

سیدمحمد میرمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود ۲۴ خرداد ۹۲ را گرامی داشت و گفت: ۲۴ خرداد روز انتخاب اعتدال و تدبیر و امید، روز احیای وحدت ملی و انسجام مردم، روز نا امیدی دشمنان، روز شکوفایی و پاسداری از حق الناس بود.

 

وی همچنین دعا کرد تا خداوند همه چهره هایی را که موجب شدند با جهت گیری مردم دولت تدبیر و امید تشکیل شود، سالم نگهدارد.

 

 

این مراسم باحضور وزیر ارشاد، حجت الاسلام و المسلمین معزالدینی، مسئولان و حدود ۵۰۰ نفر از حامیان دولت برگزار شد.

بخش نظردهی بسته شده است..