مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رییس اتحادیه نانوایان یزد:
رییس اتحادیه نانوایان یزد با اشاره به کمبود آرد در استان طی یک ماه اخیر، اعلام کرد: خوشبختانه این کمبود تاکنون منجر به بروز مشکلی جهت تامین نان مورد نیاز شهروندان نشده و قرار است آرد نانوایان به صورت نیمه یارانه‌ای و براساس سهمیه تخصیص یابد.
آرد در یزد سهمیه‌بندی می‌شود/یزدی‌ها همچنان متمایل به نان‌های غیراستاندارد
‌با حضور ‌معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی؛‌
با حضور "علی اصغر مونسان" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و "محمدعلی طالبی" استاندار یزد فاز دوم هتل ارگ یزد افتتاح شد.
فاز دوم مجموعه هتل ارگ یزد افتتاح شد
تفرجگاه زمستانی سخوید این روزها بسیار شلوغ است اما....
دو روی سکه تنها تفرجگاه زمستانی استان
رییس اتحادیه بزازان یزد:
رییس اتحادیه بزازان یزد گفت: هر چند تاکنون افزایش قیمت در حوزه فروش پارچه اتفتاق نیفتاده ولی با توجه افزایش نرخ دلار و تاثیر آن بر تجارت پارچه چنین احتمالی دور از ذهن نیست.
15 درصد پارچه‌ی بازار تولید داخل است/فروش پارچه‌ی قاچاق نداریم
تصویب و تایید عملکرد حسابهای مالی سال 96 سازمان و تصویب بودجه پیشنهادی سال 98 سازمان نظام مهندسی ساختمان از موضوعات این نشست بود
مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد از افت سالانه‌ی 40 سانتیمتری منابع آب زیرزمینی دشت یزد - اردکان به عنوان یکی از منابع مهم آب‌های زیر‌زمینی این استان خبر داد.
افت 40 سانتی یکی از مهمترین منابع آب زیرزمینی یزد در هر سال
طی حکمی از سوی استاندار یزد:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد بعنوان رئیس کمیته خدمات امداد و نجات و امور زیربنایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال 98 منصوب شد.
انتصاب رئیس کمیته خدمات امداد و نجات و امور زیربنایی خدمات سفر استان
دبیر کارگروه مدولباس استان :این نمایشگاه با هدف حمایت از کالای ایرانی گشایش یافت.
گشایش نمایشگاه مدولباس در یزد
عضو هیئت موسس بنیاد حامیان دانشگاه:
عضو هیئت موسس بنیاد حامیان دانشگاه گفت: یزد از استانهای شاخص در زمینه مشارکت فرهیختگان، علما و اندیشمندان در توسعه انسانی است و نمونه بارز آن احداث دانشگاه یزد است.
یزد استان شاخص در زمینه مشارکت فرهیختگان در توسعه انسانی است

Page Generated in 0/0183 sec