مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
فرماندار ابرکوه با اشاره به تمایل سرمایه‌گذاران چینی برای حضور در بخش فولاد این شهرستان، از دستگاه‌های اجرایی خواست تا زیرساخت‌های تسهیل فرآیند تولید را برای سرمایه‌گذاران فراهم کنند .
تمایل چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری در فولاد ابرکوه
سرپرست استانداری یزد:
سرپرست استانداری یزد گفت: ظرفیت‌های توسعه واحدهای فعال در بخش انرژی تجدیدپذیر و خورشیدی و شرایط صدور مجوزهای سرمایه گذاری در استان باید شفاف شود
لزوم شفاف شدن ظرفیت‌های توسعه و مجوزهای انرژی خورشیدی در یزد
مجموعه بافت تاریخی مهرپادین شهر مهریز تنها مجموعه ثبتی این شهر است که مرمت آن بیش از دو سال به طول انجامید.
پایان طرح مرمت مجموعه تاریخی مهرپادین مهریز پس از 2 سال
رییس سازمان نقشه‌برداری کشور خبر داد؛
رییس سازمان نقشه‌برداری کشور با اشاره به تهیه و تدوین اطلس اطلاعات مکانی استان‌های کشور در این سازمان گفت:‌ 11 میلیارد تومان سرمایه در حوزه نقشه و دادهای مکانی استان یزد وجود دارد که می‌تواند ارزش افزوده در بخش‌های دیگر ایجاد کند.
وجود 11 میلیارد تومان نقشه و داده مکانی در یزد
سرپرست شهرداری اردکان:
سرپرست شهرداری اردکان با اشاره به این که اردکان به‌عنوان دروازه استان یزد تلقی می‌شود، گفت: این موقعیت موجب سنگین‌تر شدن وظایف ما و تلاش بیشتر جهت جلب رضایت مسافران است که در این راستا باید با همت مضاعفی پای ‌کار بیاوریم .
میراث فرهنگی اردکان هنوز ناشناخته است
مدیر مجموعه باغ آهوی مهریز گفت: در حال حاضر این مجموعه تکثیر و پرورش آهوی کشورمان دارای 140 راس از گونه است و تعداد زیادی از آنها را نیز به دیگر مراکز تکثیر در کشورمان انتقال داده است
وجود 140 راس آهوی مولد در باغ آهوی مهریز
محسن جاور:
مسئول برگزاری نمایش کمدی خشوک‌شو با اشاره به گلایه برخی مراجعان کتابخانه مبنی بر صدای زیاد و مزاحم این برنامه، تاکید کرد: صدای این برنامه بسیار ناچیز است به طوری که حتی در سالن مطالعه کتابخانه نیز شنیده نمی‌شود و به هیچ وجه آزاردهنده نیست.
تالار شرف ‌الدین‌علی، مزاحمتی برای مراجعان کتابخانه ندارد
معاون فرمانداری یزد تأکید کرد:
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری یزد گفت: جمع‌آوری سرعت‌گیرهای بدون مجوز و غیراصولی در معابر روستایی و شهری ضروری است.
لزوم جمع‌آوری سرعت‌گیرهای بدون مجوز و غیراصولی در یزد
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به نقش برخی سودجویان و سوداگران اقتصادی در تغییر نرخ ارز، گفت: جوروانی ایجاد شده بیش از اندازه بر نوسانات نرخ ارز تاثیر دارد
سایه سنگین جو روانی جامعه بر نرخ ارز
مدیرکل بانوان استانداری یزد خبر داد؛
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: دوره بازاریابی با حضوربانوان کار آفرین شهرستان‌های استان در یزد برگزار می‌شود.
برگزاری دوره بازاریابی ویژه بانوان کارآفرین در یزد

Page Generated in 0/0112 sec