مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
در حالی گلساپوش یزد در دیداری خانگی پیام کویر اردکان را در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ساحلی شکست داد که دیگر نماینده اردکانی یعنی تیم ایفا نماینده‌ای از چابهار را از پیش روی برداشت.
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال‌ساحلی کشور به کام دو نماینده استان
رییس اداره جهاد‌کشاورزی ابرکوه با اشاره به مشکلات کم آبی در بخش کشاورزی این شهرستان، از تعیین مشوق‌هایی برای توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در این شهرستان خبر داد.
مشوق‌های جهادکشاورزی ابرکوه برای توسعه کشت‌های گلخانه‌ای
رییس دادگستری ابرکوه بر با حذف نام ابرکوه از لیست شهرهای تبعیدگاهی تاکید کرد.
لزوم حذف نام ابرکوه از لیست شهرهای تبعیدگاهی
عضو هیات رییسه شورای شهر یزد تاکید کرد:
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به لازمه بهره‎‎برداری از این هنر در بیان مفاهیم و استفاده از این ظرفیت در بالابردن زیباسازی شهر، عنوان می‌‏‏کند: این هنر در شهر یزد به تازگی مورد توجه بیشتری قرار گرفته و استفاده از ظرفیت آن در جهت افزایش فرهنگ عمومی و جلب رضایت عموم مورد اهتمام قرار گرفته است.
لزوم بهره‎‎برداری از هنر دیوارنگاری در بیان مفاهیم و زیباسازی شهر
نماینده سازمان سنجش در استان یزد:
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان یزد از شرکت ۱۵ هزار و ۴۰۲ داوطلب یزدی در آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شرکت می کنند.
امسال بالغ بر ۱۵ هزار نفر از یزد در کنکور سراسری شرکت می کنند
افزایش بهره‌وری در حمل و نقل، رونق اقتصادی و بهبود وضعیت حمل‌ونقل جاده‌ای و افزایش ایمنی سفر‌های جاده‌ای از مزایای این طرح اعلام شد.
آغاز طرح برندسازی حمل و نقل در اردکان
در حال حاضر ۲۳هزار نفر در این مراکز درمان می‌شوند.
فعالیت ۱۴۶مرکز درمان اعتیاد در استان یزد
تمامی خوابگاه ها به جز خوابگاه های محل اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی (خواهران خوابگاه مریم و برادران خوابگاه هرندی) بعد از این تاریخ بسته خواهد شد.
4 تیرماه آخرین مهلت استفاده از خوابگاههای دانشجویی در یزد
کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد
از روز شنبه تا چهارشنبه هفته آینده با حاکمیت پر ارتفاع جنب حاره جو نسبتاً آرام و آسمانی صاف و روزهای آفتابی را پیش رو خواهیم داشت.
افزایش نسبی دما در روزهای آینده
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اردکان
آشپزی ، سفرهآرایی، شیرینی پزی ، راسته دوزی، د مهارتی برق صنعتی، برق ساختمان، نصاب وسایل حفاظتی و ایمنی، از جمله این مهارتها اعلام شد
ثبت‌نام بیش از 900 نفردر دوره‌های مهارتی اوقات فراغت در اردکان

Page Generated in 0/0228 sec