مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رییس پلیس فتا استان خبر داد؛
رییس پلیس فتا استان یزد گفت: با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی شاهد این هستیم که بعضی افراد سودجو برای کسب درآمد اقدام به بارگزاری محتوای مبتذل و مستهجن نموده و این فضا را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود انتخاب نموده‌اند که از نظر قانون جرم بوده و باید در برابر قانونی پاسخگو باشند .
شناسایی صفحه مستهجن اینستاگرام با دو میلیون عضو در یزد
قنوات به عنوان یکی از کهن‌ترین سازه‌های آبی که می‌تواند موجب توسعه و رونق صنعت گردشگری شود تا همین چند سال پیش از دیدگاه بسیاری پنهان و مغفول مانده بود ولی بعد از ثبت جهانی و توجه به آنها، این روزها توانسته گردشگران زیادی را به خود جلب کند هر چند که هنوز هم حداکثر بهره‌برداری از این بناهای تاریخی که می‌توانند ظرفیت قابل توجهی در جذب گردشگران دارند، صورت نگرفته است.
قدیمی‌ترین سازه‌های آبی، جاذبه‌هایی مغفول‌مانده در صنعت گردشگری
انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام اولیه آزمون به طور مجزا و از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس azmoon.org انجام می شود
آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
مباحث آموزشی، اخلاقی، عقیدتی، فرهنگی هنری و برنامه‌های تفریحی و اردویی از جمله مباحث این بوستانها اعلام شد .
آغاز فعالیت بوستان های معرفت در استان یزد
برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران از امروز تا پایان تیرماه 97 اعلام شد
اعلام برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران
استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله دکتر سیدمحمد بهشتی(‌رض)، شهیدان پاکنژاد، ‌٧٢ یار وفادار انقلاب و امام و آغاز هفته قوه قضاییه پیامی صادر کرد.
پیام استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی(رض) و آغاز هفته قوه قضاییه
سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی در چارچوب شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) فعالیت خود را از بهمن ماه سال 96 با انتشار فراخوان در شهر جهانی یزد آغاز و در شهریورماه با معرفی آثار برگزیده به کار خود پایان می‌دهد.
19 تیرماه آخرین مهلت ارسال آثار به سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی
این جشنواره از 12 تا 18 تیرماه با برنامه‌های فرهنگی، ورزشی واجتماعی برگزار می‌شود.
برگزاری جشنواره‌ سالگرد جهانی شدن یزد، به زودی
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان یزد اعلام کرد: به منظور پیشگیری از تخلفات و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گشت های سیار تعزیرات حکومتی در ساعات اداری و ایام تعطیل برگزار می ‎‎ شود.
برگزاری طرح ویژه گشت‎‎های نظارتی تعزیرات حکومتی یزد در ایام تعطیل
امام‌جمعه یزد با اشاره به اینکه تدبیر مناسب می‌توانست جلوی خشک شدن روستاها و مهاجرت روستاییان را بگیرد، گفت: زمینه استفاده از روش‌های نوین آبیاری در تمام باغات کشور فراهم شود.
امام‌جمعه یزد: زمینه استفاده از روش‌های نوین آبیاری در تمام باغات کشور فراهم شود

Page Generated in 0/0195 sec