شورای شهر یزد حدود سه ماه قبل، شهردار جدیدش را انتخاب کرد اما با گذشت سه ماه وضعیت شهردار یزد، همچنان بلاتکلیف است. دلیل این رخداد چیست؟
نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی امروزه به لحاظ کیفیت در برابر نمونه‌های خارجی از وضعیت خوبی برخوردارند ولی به دلیل بازاریابی نامناسب نتوانستند خود را به جامعه به درستی معرفی کنند.
پرونده عضو زرتشتی شورای شهر یزد پشت در بسته مجمع تشخیص مصلحت نظام است و هنور در صحن علنی مطرح نشده است.
مدیر کل راه آهن یزد خبر داد؛
مدیر کل راه آهن یزد گفت: از طرح باب الرضا(ع) استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است و تاکنون بالغ بر پنج هزار نفر از خدمات این طرح در ایستگاه راه آهن یزد استفاده کرده‌اند.
استاندار :
استاندار یزد گفت: عملکرد هر دستگاهی که در جذب بودجه اسناد خزانه ضعیف عمل کند، محرمانه برای وزارتخانه مربوط به عنوان سوء مدیریت شخص مدیر در استان ارسال می شود.
گزارش پرگار از تغییرات در مدیریت بنیاد صدوق:
تاریخ دقیقی از زمان شکل گیری بنیاد صدوق در جایی ثبت نشده است اما آنچه مشخص است از اواخر دهه چهل خورشیدی و زمانی که فعالیت های آزادی خواهانه امام خمینی (ره) در حال گسترش بود شهید آیت الله صدوقی در استان یزد به این مسئله پی برد که توسعه معارف دینی و اسلامی نیازمند پشتوانه مالی است. هرچند شخص وی به لحاظ خانوادگی از بنیه مالی خوبی بهره مند بود
جزییات تغییرات در مدیریت بنیاد صدوق چیست؟
طبق اطلاعات فوق بیت شهید صدوقی دیگر مسئولیتی در املاک و دارایی های بنیاد ندارند و تغییرات صورت گرفته فعلی گویا بدون اطلاع قبلی بیت شهید صدوقی صورت گرفته است.
راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با حضور پرشور مردم ولایتمدار یزد دقایقی قبل در ۸۰ نقطه یزد برگزار شد.
رئیس بازرسی پایگاه هشتم شکاری شهید بابایی اصفهان گفت: خودکفایی نیروهای مسلح و اقتدار و عزت آنها در مقابل دشمنان از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیام مشترکی حضور گسترده مردم ولایتمدار را در راهپیمایی 22 بهمن امسال خواستار شدند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه دنیا تشنه افرادی مثل شهید چمران است گفت: شهید چمران بهترین الگو برای جهانیان است.
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد با بیان اینکه تا کنون ۱۰۰۰ نفر در سازمان بسیج مهندسین استان یزد عضو هستند اضافه کرد: از شش هزار نفر مهندس در رشته‌های مختلف، هزار نفر عضو سازمان بسیج مهندسین هستند.
همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر؛
در راستای دانستن بهتر حقایق و خاطرات دوران پیروزی انقلاب اسلامی ، نشست خاطره‌گویی از ایام پیروزی انقلاب همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر سال جاری در اداره کل پست استان یزد به اجرا در آمد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف ۱۶۳ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری توسط مأموران پلیس این استان خبر داد.
Page Generated in 0/0733 sec