شناسه خبر: 94681 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 ساعت: 14:14 گروه: اجتماعی
رئیس کل دادگستری استان یزد به اتفاق دادستان عمومی و انقلاب یزد به صورت سرزده از قسمتهای مختلف زندان مرکزی یزد بازدید کرد.

به گزارش یزدی نیوز غلامعلی دهشیری در حاشیه این بازدید اظهار داشت: موضوع بهداشت و سلامت مددجویان و ایجاد شرایط ایمن برای نگهداری از زندانیان از مسائلی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

 
رئیس کل دادگستری استان یزد بر رعایت دقیق مسائل بهداشتی و استمرار تمهیدات ضد عفونی و گندزدایی اماکن و محیط داخلی زندان تأکید کرد و بیان داشت: با استفاده از عفو اخیر مقام معظم رهبری و ایجاد شرایطی مناسب برای بهره مندی حداکثری مددجویان زندانی از مرخصی ریاست قوه قضائیه، زندان یزد از شرایط و وضعیت بسیار خوبی برخوردار است، اما باید همواره مسئله بهداشت و تضمین سلامت زندانیان، اولویت مدیران زندان قرار گیرد و در صورت نیاز با غربالگری دقیق و مستمر از تداخل افراد مشکوک با سایر زندانیان جلوگیری کرد.
 
وی با اشاره به دیدار با مدیرکل زندان‌ها و بحث پیرامون وضعیت مددجویان و پیش بینی و پیشگیری از هرگونه مشکل در سیستم بهداشتی مرتبط با سلامت کارکنان و مددجویان و ارزیابی دقیق وضعیت موجود، تصریح کرد: باید حداکثر توان مجموعه برای تأمین تجهیزات و تهیه ملزومات مورد نیاز برای کنترل و تضمین سلامت کارکنان و مددجویان از ابتلاء به ویروس منحوس کرونا در این ایام به کار گرفته شود.
 
 در این بازدید با توجه به وقایع اخیر بر تشدید برخی تدابیر مراقبتی و اقدامات مرتبط با موضوع امنیت زندان تاکید و پس از بحث و تبادل نظر توصیه‌های لازم و دستورات مقتضی صادر شد.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1402 sec