شناسه خبر: 93812 منتشر شده در مورخ: 1398/09/17 ساعت: 13:31 گروه: شهرستان ها
دختران ووشوکار ابرکوهی در پایان رقابت‌های بانوان قهرمانی کشور موفق به کسب یک مدال طلا، سه نقره و سه برنز در رده‌های مختلف سنی شدند.

به گزارش یزدی نیوزسمیه نادرپور  اظهار کرد: مسابقات بانوان قهرمانی کشور در سبک «هوپ گار» به میزبانی استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس برگزار شد که تعداد 10 ووشوکار از ابرکوه به نمایندگی از استان یزد به این مسابقات اعزام شدند.

 
رئیس هیئت ووشو شهرستان ابرکوه تصریح کرد: مسابقات مذکور در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان برگزار شد که طی آن ورزشکاران اعزامی از ابرکوه در بخش نونهالان یک مدال طلا و دو نقره، در بخش نوجوانان و جوانان سه برنز و در رده بزرگ‌سالان نیز یک مدال نقره، کسب کنند.
 
نادرپور خاطرنشان کرد: زینب زارع رئیس‌آبادی در رده سنی نونهالان و در وزن منهای 42 کیلوگرم بر سکوی نخست ایستاد و فاطمه زارع رئیس‌آبادی و مینا زارع نیز به ترتیب در اوزان منهای 45 و 39 کیلوگرم، در جایگاه دوم همین رده سنی ایستادند.
 
مربی این کاروان 10 نفره، ادامه داد: آتنا خسروی در وزن منفی 39 و فاطمه تقی پناه نیز در وزن منفی 56 کیلوگرم، مقام‌های سوم رده سنی نوجوانان را به خود اختصاص دادند.
 
وی عنوان کرد: در رده سنی جوانان زهرا زارع زاده در وزن منفی 56 کیلوگرم به سکوی سوم اکتفا کرده و در نهایت زهرا حق‌دوست در رقابت با سایر ورزشکاران بزرگ‌سال موفق به کسب جایگاه دومی در وزن منفی صد کیلوگرم شد.
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1358 sec