شناسه خبر: 93255 منتشر شده در مورخ: 1398/08/14 ساعت: 15:03 گروه: سیاسی
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس با بیان اینکه تمام توطئه‌های آمریکا علیه ایران با شکست مواجه شده است گفت: ایران هر سال قدرتمندتر و استکبار هر سال ضعیف‌تر از قبل می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی در سخنرانی راهپیمایی 13 آبان یزد با اشاره به اینکه در طول 40 سال گذشته دشمن از انقلاب اسلامی ایران شکست‌های بسیار زیادی متحمل شده اظهار داشت: دشمن در جنگ نظامی و حتی ‌جنگ فرهنگی از ایران شکست خورد و جنگ اقتصادی هم نتوانست آنها را به اهداف شومشان برساند.

 
وی با بیان اینکه استکبار تصور می‌کرد با قائله تروریست‌ها و ناامنی در منطقه می‌تواند ایران را شکست دهد ولی در این حرکت هم ناکام و شکست خورده شد گفت: امروز ‌دشمنان تصویر می‌کنند می‌توانند انتقام خود را به خاطر این شکست‌ها، از جبهه مقاومت و از ملت ایران بگیرند.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس خاطرنشان کرد: تلاش کردند در لبنان، عراق، کردستان سوریه فتنه کنند با این تصور که می‌توانند این فتنه‌ها را به درون کشور ما بکشانند؛ همین حرکت را در سال 1390 دنبال کردند و قائله و فتنه‌ای که در سوریه شکل گرفت و چند سال بعد در عراق ایجاد شد هم همین هدف را دنبال می‌کرد.
 
شیرازی افزود: امروز به دشمنان اعلام می‌کنم شما توطئه کردید ولی آن دشمنی که از عراق و سوریه بیرون می‌رود شما هستید و توطئه‌های امروز شما هم در این کشورها شکست خورده است.
 
وی ادامه داد: ملت ایران می‌داند که امروز آمریکا، امریکای 10 و 20 سال قبل و حتی آمریکای سال قبل هم نیست چرا که هرچه جلوتر رفتیم ملت ایران محکم‌تر و در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی مصمم‌تر شد و با همین مقاومت در جبهه مبارزه با استکبار محکم ایستاده است.
 
شیرازی تصریح کرد: امروز ملت ایران در مقابل استکبار جهانی که در راس آن آمریکای جنایتکار است، مصمم ایستاده ‌و حضور پررنگ ملت ایران امروز در هزار شهر که یک نقطه آن، حضور مردم مومن، مقاوم و انقلابی استان یزد هستند، به دشمنان اعلام می‌کند که ملت ایران در مقابل استکبار جهانی بر اساس دستورات دین و قرآن با تمام توان ایستاده است.
 
وی با بیان اینکه دشمن بداند ملت ایران سست نمی‌شود و عقب نشینی نمی‌شود تصریح کرد: 41 سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و الان باید دشمن چشمانش را باز کند و ببیند که هر سال ایران مقاومت‌تر و مصمم‌تر شده ‌و امروز دولت و ملت ایران در اوج اقتدار ایستاده و استکبار هر روز ضعیف‌تر از قبل می‌شود.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1252 sec