شناسه خبر: 93060 منتشر شده در مورخ: 1398/08/01 ساعت: 16:34 گروه: اجتماعی
جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان، از دستگیری قاتل شهید "حجت اله دشتبانی"در عملیات پلیس یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزسرهنگ بهدانی فرد گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی استان هرمزگان و همکاری پلیس آگاهی میناب قاتل شهید "حجت اله دشتبانی "در یک عملیات پیچیده پلیسی در شهر یزد شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود : در پی درگیری مسلحانه ماموران با قاچاقچیان مواد مخدر در ۱۹ تیرماه امسال که منجر به شهادت فرمانده ایست و بازرسی شهید چغازردی شهرستان میناب شد ، موضوع دستگیری قاتل یا قاتلان این شهید والامقام ، به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان میناب قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با انجام کار گسترده اطلاعاتی ، بهره گیری از شیوه‌های پلیسی و انجام اقدامات فنی و پلیسی سرانجام مخفیگاه متهم در شهر یزد شناسایی شد.
سرهنگ بهدانی فرد افزود: گروهی از مأموران با هماهنگی مقام قضائی و دریافت نیابت برای دستگیری به محل مورد نظر اعزام و با همکاری پلیس آگاهی استان یزد و انجام تعقیب و مراقبت‌های لازم سرانجام در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش در یزد دستگیر شد.
وی گفت : در این رابطه پرونده قضائی تشکیل و متهم به دادسرا تحویل داده شد و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر عاملان ادامه دارد.
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1192 sec