شناسه خبر: 72074 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 ساعت: 12:33 گروه: سیاسی
معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان به رفع دغدغه‌های خبرنگاران در یزد گفت: پیشرفت جامعه مستلزم مطالبه‌گری رسانه‌ها و پاسخگویی مسئولان است.

به گزارش یزدی نیوز سروان محمد برزگر‌  در نخستین نشست قرارگاه رسانه‌ای استان که با حضور فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای استان برگزار شد، اظهار داشت: شرایط امروز جامعه نیازمند آن است که مسئولان اجرایی استان با اصحاب رسانه ارتباط بهتر و بیشتری داشته باشند.

 
وی با تاکید بر اینکه پاسخگویی به رسانه‌‌ها می‌تواند جامعه را به سمت پیشرفت هدایت کند گفت: ‌ معاونت فرهنگی سپاه می‌تواند با تدوین و ابلاغ تقویم رسانه‌ای نسبت به جذب مشارکت اصحاب رسانه در حوزه فرهنگی اقدام کند.
 
برزگر با بیان این‌که ارتباط بین مسئولان و اصحاب رسانه باید دو طرفه باشد،‌ افزود: ‌رفع دغدغه خبرنگاران باید در دستور کار جدی مدیران و دست‌اندرکاران قرار گیرد تا این قشر مهم از جامعه بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای به وظایف خود در روشنگری جامعه حرکت نمایند.
 
معاون روابط عمومی سپاه الغدیر تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص را از دیگر ضرورت‌های اجرایی حوزه رسانه‌ای استان یزد دانست و خاطرنشان کرد:‌ توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه مستلزم مطالبه‌گری خبرنگاران و پاسخگویی مسئولان است.
 
برزگر خبرنگاران را علاوه بر فعالین رسانه‌ای کارشناسان متعهد در حوزه فضای مجازی دانست و گفت:‌ استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه نقش مهمی در توسعه و تأثرگذاری بیشتر فعالیت‌های فرهنگی و ارزشی ایفا می‌کند.
 
 
وی تصریح کرد: یکی از موضوعات بسیار مهمی که در ارتباط با فعالیت‌های رسانه‌ای باید به آن توجه کرد، تلاش دشمن در راستای بیرون بردن جبهه رسانه‌ای کشور از خط درست و به انحراف کشاندن آن است.
 
معاون روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: در این زمینه اصحاب رسانه باید با تیزبینی و هوشیاری خود، مانع تحقق اهداف دشمن شده و زمینه ناکام ماندن توطئه‌های آنها همانند چهل سال گذشته انقلاب را فراهم کنند.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1377 sec