شناسه خبر: 71081 منتشر شده در مورخ: 1398/02/01 ساعت: 12:54 گروه: اجتماعی
دبیر علمی هشتمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل:

۱۶ مقاله برتر هشتمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل تجلیل می شوند

۱۶ مقاله برتر هشتمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل تجلیل می شوند
دبیر علمی هشتمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل و سومین کنگره بین المللی ژنتیک گفت: در این دوره از کنگره، ۱۶ مقاله برتر رسیده به دبیرخانه مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

به گزارش یزدی نیوزمریم افتخار در مراسم افتتاحیه هشتمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل و سومین کنگره بین المللی ژنتیک اظهار داشت: در مهلت تعیین شده برای ارسال مقاله به هشتمین کنگره، در مجموع ۳۶۴ مقاله ارسال شد که از این تعداد ۱۶ مقاله به عنوان مقالات برتر انتخاب شدند.

 
وی با بیان اینکه ۳۱ مقاله از مقالات رسیده به صورت سخنرانی ارائه خواهد شد، افزود: ۱۶ مقاله برتر نیز ضمن ارائه در قالب سخنرانی، مورد تجلیل نیز قرار خواهند گرفت.
 
افتخار، هدف از برگزاری این کنگره را شناسایی و تشویق دانشجویان فعال در رشته طب تولیدمثل، تبادل تازه‌ترین یافته‌های پزشکی و آشنایی با جدیدترین تجهیزات پزشکی طب تولیدمثل برشمرد.
 
وی، برگزاری سه ورکشاپ تخصصی را نیز از اقدامات ویژه این کنگره بین المللی اعلام کرد و افزود: در یکی از این کارگاه‌ها، لاپراسکوپی با حضور یکی از اساتید مطرح کشور چین برگزار شد.
 
یزد آماده جهش بزرگ علمی
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه یزد در زمینه درمان بسیاری از بیماری‌ها قطب پزشکی به شمار می‌رود، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بعد از انقلاب تنها با یک رشته فعالیت خود را آغاز کرد اما اکنون در ۹۷ رشته فعالیت می‌کند و تاکنون نیز ۲۰ هزار نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند.
 
محمدرضا میرجلیلی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی یزد برای جهش بزرگ علمی آماده است، عنوان کرد: دنیا در ۱۰ سال آینده با یک جهش علمی مواجه است و ما نیز با تدوین برنامه منسجم در حال آماده سازی نیروها و تجهیزات هستیم.
 هشتمین کنگره بین‌المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل و سومین کنگره علمی ژنتیک تولیدمثل عصر امروز در بیمارستان شهید صدوقی یزد آغاز شده و علاوه بر مهمانان داخلی از سراسر کشور، ۱۲ نفر از پزشکان و چهره‌های شاخص طب تولیدمثل جهان از ۹ کشور در این کنگره حضور دارند.
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1398 sec