شناسه خبر: 71050 منتشر شده در مورخ: 1398/01/30 ساعت: 13:03 گروه: شهرستان ها
رئیس بهزیستی مهریز با اشاره به اولویت‌هایی که امسال در دستور کار قرار گرفته است، گفت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان از اولویت‌های بهزیستی مهریز در سال ۹۸ است.

به گزارش یزدی نیوزعلیرضا علیزاده در نخستین جلسه شورای عمومی بهزیستی شهرستان مهریز اظهار داشت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال اولویت بهزیستی مهریز در سال جدید است.

 
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به سال رونق تولید عنوان کرد: ایجاد اشتغال و توانمندسازی گروه‌های هدف بهزیستی مهریز از راهکارهای رونق اقتصادی و ایجاد رونق تولید است.
 
علیزاده خاطرنشان کرد: با تشکیل تیم‌های ویژه مشاوره شغلی برای اشتغال پایدار توان‌خواهان و افراد تحت پوشش بهزیستی این شهرستان، می‌توان گامی مؤثر در راستای توسعه فعالیت‌های آنها برداشت.
 
رئیس بهزیستی مهریز عنوان کرد: خدمات توانبخشی به عنوان اصلی‌ترین فعالیت بهزیستی شهرستان مهریز باید توسعه و بهبود چشمگیری پیدا کند و این مهم را در سال جاری با جدیت دنبال خواهیم کرد.
 
علیزاده با اشاره به برنامه‌های دیگر این اداره در سال ۹۸ عنوان کرد: مناسب‌سازی محیط شهری، ارزیابی مجدد ادارات شهرستان در حوزه مناسب سازی، توجه ویژه به حوزه سالمندان با توجه به درصد جمعیت سالمندی شهرستان مهریز و … از دیگر برنامه‌هایی است که در سال جاری دنبال می‌شود.
 
 مهریز با جمعیتی بالغ بر ۴۵ هزار نفر در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز استان یزد واقع شده است.
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/5071 sec