شناسه خبر: 69500 منتشر شده در مورخ: 1397/11/06 ساعت: 13:46 گروه: اجتماعی
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

برنامه‌های دهه فجر یزد با دعای ندبه و سرود ۱۴۰۰ نفری آغاز می‌شود

برنامه‌های دهه فجر یزد با دعای ندبه و سرود ۱۴۰۰ نفری آغاز می‌شود
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یزد با آغاز ایام دهه فجر با دعای ندبه آغاز می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز سعید زارع در نشست خبری فرمانداران بافق، ابرکوه و خاتم به مناسبت ایام الله دهه فجر در استانداری یزد با اشاره به اینکه برنامه‌های ۱۲ بهمن امسال در یزد متفاوت با سال‌های گذشته خواهد بود، اظهار داشت: امسال هیچ برنامه‌ای در فرودگاه یزد اجرا نمی‌شود.

 
وی عنوان کرد: امسال برنامه های دهه فجر با قرائت دعای ندبه در حسینیه سید محمدآقا در خیابان انقلاب یزد آغاز خواهد شد.
 
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد همچنین از اجرای سرود توسط گروه سرود ۱۴۰۰ نفری در یزد خبر داد و بیان کرد: این برنامه با همکاری کانون مساجد در روز ۱۲ آبان‌ماه در جوار تربت پاک هشت شهید گمنام در حسینیه امیرچخماق یزد برگزار خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: از آنجا که ۱۲ بهمن امسال با روز جمعه متقارن شده است، زنگ انقلاب در مدارس در روز ۱۳ بهمن در سطح هزار و ۸۰۰ مدرسه استان نواخته خواهد شد.
 
زارع یادآور شد: مراسم نورافشانی و گلبانگ انقلاب نیز امسال در شامگاه ۲۲ بهمن ساعت ۱۹ برگزار خواهد شد.
 
وی اظهار داشت: امسال در منزلگاه چهلم انقلاب اسلامی، بیش از ۸ هزار برنامه اجرایی در ایام دهه فجر در سطح استان اجرا می‌شود.
 
زارع یادآور شد: امسال نگاه ما برای اجرای برنامه‌های دهه فجر، بازه زمانی ۱۲ تا ۲۲ بهمن نیست بلکه این برنامه ها تا پایان سال برگزار خواهد شد.
 
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد همچنین از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در یزد خبر داد و عنوان کرد: این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۴ بهمن ماه در در کارخانه جنوب واقع در خیابان کاشانی برگزار می‌شود.
 
زارع اظهار امیدواری کرد: امسال با همکاری رسانه ها بتوانیم یکی از مأموریت‌های اصلی که تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است را به درستی انجام دهیم.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3274 sec